Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem szeretek suliba járni. Ez...

Nem szeretek suliba járni. Ez szerintetek helyes vagy nem?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Dolgozi mégúgyse fogsz majd szeretni menni. Addig örülj, amíg tanulhatsz, most alapozhatod meg a jövőt. Ha nem tanulsz, nem nagyon lesz belőled semmi az életben, és akkor már nem lesz ott apuci meg anyuci, aki segítsen.
2017. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem helyes, a helyedben élvezném, hogy tanárként jól meg lehet szopatni a diákokat.
2017. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeretsz -e, vagy nem az nem helyesség kérdése. Az mindenkinek a maga dolga, hogy mit érez, gondol, és, hogy szeret -e iskolába járni, vagy nem. Viszont az, ha nem is jársz, az már nem helyes, valóban. Hány éves vagy? Mi az ami miatt nem szereted, mert ezer oka lehet? Ha lusta vagy, és tanulni nem akarsz, akkor szedd össze magad, és vegyél erőt magadon, és hozd ki magadból amit csak lehet. Ha esetleg a közösség miatt, bántanak vagy hasonló (amit megértek, mert velem is ezt tették és gyűlöltem bemenni), akkor beszélned kell egy felnőttel és segítséget kell kérned, hogy megoldódjon annyira, hogy legalább kibírhatóbb legyen, ha kell menj másik iskolába. És itt most hiába írják a szokásos szöveget, hogy ,,dolgozni, még annyira se fogsz szeretni", mikor ezt valószínűleg ő maga is tudja, és ez most nemhogy segítene neki, még rosszabb lesz tőle. Higgyétek el, nem mindenki azért utál iskolába járni, mert nem érdekli a tanulás, sokak el se tudják képzelni mi megy ma a gyerekek között az általános/ középiskolákban. (Több tanár is van a családban így belelátok, meg anno személyes tapasztalatom is volt benne). Kitartást, kérdező! Nem tudom ugyan, milyen suliról van szó, de valószínűsítem, hogy erre az évre már neked sem sokat kell kibírni és végre egy kis szabadság!
2017. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
68%
Ha intelligens vagy akkor valószínűleg nem a tanulás a gond hanem a többi diák. Nálam is hasonló volt én középiskola 1-ig jutottam és nem is fejeztem be, szóval van 8 általánosom és annyi. Nagyon hosszú ideig minimálbért vagy még annyit se kerestem (napi 4-5 ezer forint), volt, hogy sokáig nem is volt munkám. Viszont én mondjuk szeretek dolgozni és mindíg megfogom a munka végét kérés nélkül is, így neveltek. Meg kell látni a lehetőséget és merni kell lépni! Ma ott tartok, hogy rosszabb hónapokban keresek 280-300 ezret, jobb hónapokban eléri az 5-600 ezret. DE ehhez én teszek is! 12 órás éjszakai műszak után van hogy még elmegyek csinálni a kis cégemet pár órára amíg ki nem dőlök! Én örülök neki, hogy annyira egészséges vagyok, hogy ez ne legyen megterhelő és csinálom azért ha bemegyek a boltba ne azt kelljen néznem mennyit fogok fizetni, hanem hogy mire van szükségem és megveszem. Ezt én 29 évesen értem el!
2017. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben mi a humor?
2017. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A humort én sem találom a kérdésben. Egyébként meg nyugi, vissza fogod még sírni a sulis éveket.
2017. máj. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem amig ott van, NAGYON kevesen szeretnek suliba járni.

Túl kell élni, megalapozza a jövőd! Tényleg :)

2017. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amíg nem hagyod ott(bár igazából az is a te döntésed)addig miért lenne helytelen, végülis ki szeret? :D Szerintem senki, de ki lehet birni.
2017. máj. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!