Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A naptejet leégés előtt vagy...

A naptejet leégés előtt vagy után kell inni?

Figyelt kérdés

#naptej #leege.
2017. jún. 26. 16:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Előtte, csakis előtte.

Utána napalmot szokás.

2017. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 dvtk fan válasza:
Ha jól tudom égés közben... amiikor úgy érzed, hogy elkezdődik az égés abban a pillanatban kell elkezdeni óvatosan, apró kortyonként. De ha jól tudom nem éppen környezetbarát megoldás, mert a benne lévő szén helyetted ég el szén-dioxiddá. Sok sikert!
2017. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Mivel nagyon eltérőek a válaszok, úgy döntöttem, hogy Youtube tutoriált nézek a használatáról. Köszönöm mindenkinek aki kommentált!:D
2017. jún. 30. 20:15
 24/32 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod inni, akkor előtte fel kell forralni, mert a boltban nem tárolták hűtőben, így elszaporodhattak benne a baktériumok. :)))


Nehogy komolyan vedd!

2017. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

Uhhh te hallod van neked egyántalán életed?

Egyébként valaki a családodban ivott már legalább naptejet?

2017. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Végül hogy döntöttél kedves kérdező?
2017. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Nem latjatok,hogy a HUMOR kategoriaba irt a kerdezo?


Jo poen, tetszik. :)

2017. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Wadmalac ***** válasza:
2017. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Ha nemakarsz leégni vagy beégni előtte csakis ez nemkérdés utána már késő! Strandolás kőzben meg a többi ember elött fogsz beégni ahogyan iszod és ugy röhgnek ki mint én a kérdésedet :-D Nagyon jól sikerül ez a vicc
2017. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Inni nyersen sehogy. Kizárólag sűrített naptejkrém, gyümölcsös naptej-joghurt, napsajt, illetve naptejföl formában feldolgozva fogyasztandó. A nyers naptej fogyasztása veszélyes és tilos!
2018. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!