Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 84kg vagyok 170cm magan 50...

84kg vagyok 170cm magan 50 éves nő.3 hónap alatt hány kilót tudnék fogyni? Kenyeret lisztes terméket nem fogyasztok, cukrot sem. Úgy tervezem, hogy zöldségeket, húst köret nélkül és természetesen vizet fogok inni.

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokkolni fog a hirtelen nagy kalóriadeficit. Jó volna kiegészíteni a hús-zöldség kombót némi zsíradékkal (pl.lenmagolaj,tökmagolaj stb.). Ez amolyan ketogén diéta-szerű lenne. Arra azért felhívnám a figyelmed,hogy ez a fajta táplálkozás nem biztos, hogy nálad is működik. Nem mindenki bírja szénhidrát nélkül.
2016. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és 3 hónap alatt nagyjából 3-6 kg zsírveszteséggel lehet számolni. Persze a súlyvesztés lehet több is, mert kalóriadeficitben vizet és izmot is veszít az ember, főleg ha nem edz.
2016. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Havi 3-4 kiló zsírt simán le lehet adni, milyen 3 hónap alatt 3-6 kilóról beszélsz? Ennyi napi 300 kcal deficittel jön össze, az semmi. 3 hónap alatt egy 10-12 kiló reális lehet.
2016. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10-12 kiló 3 hónap alatt? :D hát annyit max fogságban, kínzások mellett! + hónap alatt csak étrendváltoztatással, mozgás nélkül LEHETETLEN 10 kilót leadni!! Én heti 5 edzés mellett, szigorú diétával fogytam 4 hónap alatt 6 kilót. Edzés nélkül max 3 fog lemenni.
2016. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos néhányan, annyira nincsenek tisztában az alapvető egészséges táplálkozásssal, hogy az már fáj.


Hús ( csirke, pulyka, hal, sovány marha), ehhez zöldség, de minimális köret is kell pl barnarizs.


Reggelire zab mehet.


Az alap cuccok: jó szénhidrátok ( köles, zab, hajdina, kuszkusz, 100% rozs, barnarizs, fehérrizs, jázminrizs, basmati rizs)


zöldségek ( hüvelyeseket kerüld.


tojás


stb.


Személy szerint az én makróim 130 gramm fehérje, 80 gramm ch, és 32 gramm alatti zsír. 164 cm vagyok 58 kiló és még kb 6 kiló van rajtam ( ami mint tudjuk kritikus, de ilyen makrók mellett szépen alakulok ) ja és megfelelő mozgás.


Szerintem hagyjuk ezt a 3 hónap alatt mennyit tudok fogyni. Kezd el , csináld becsülettel aztán alakulnaka dolgok maguktól.

2016. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti 1 kiló zsírt simán le lehet adni, testépítők szálkásító diétájával pl és edzéssel, én ezzel fogytam majdnem 40 kilót 9 hónap alatt. 4 hónap alatt 6 kiló az nagyon gyatra eredmény, azért kár volt kínozni magad heti 5 edzéssel hónapokon keresztül. 10 kiló zsír 70000 kcal, ezt lebontod 3 hónapra, napi 800 kcal minusz, simán elérhető.
2016. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elején lemehet simán heti 1 kg zsír, vagy akár több, de ahogy fogy az ember, egyre nehezebb, legalábbis magamon ezt tapasztalom. A hasamon valami iszonyat makacs úszógumi van, heti 0,5 kg-ért is meg kell már szenvednem.

Az sem mindegy, hogy a kérdező egy 50 éves nő, amikor már a hormonok, anyagcsere nem úgy működnek, ami szintén nehezítheti a folyamatot.

El kell kezdeni, és majd kiderül, hogy mennyi megy le. Ha eddig sok szénhidrát ment, akkor fokozatosan kéne csökkenteni. De ha nem bírod, úgyis észrevenni, fejfájás, lelassulás esetén egy kis szénhidrátot kell enni, aztán idővel már nem lesz rá szükség.

2016. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 5 hónap alatt fogytam 20 kilót, nem nagy dolog. Nem kell fogságba esni hogy 3 hónap alatt lemenjen 10 kiló.

Látszik hogy csak a hozzá nem értők és a tapasztalatlanok írkálnak mindig és osztják az észt.

2016. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!