Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tudtok a Krixkraxokról?

Mit tudtok a Krixkraxokról?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Testfelèpítèsük hasonló az általunk ismert x-hez. Ha kettő ellenkezű nemű krixkraxi szaporodni kezd, akkor x számú krixkraxi születik. Ez egyedenkènt válotozó. Van amelyiknèl x egyed jön világra. Van amelyiknèl pedig x egyed jön a világra. A társadalmuk szent szimbóluma az x. Ősi időkbe nyúlik vissza evolúciójuk, aki kb arra az időpontra datálható mikor az unvierzum elfingotta magát. Azaz a nagy bummra. Az ősrobbanás keltette vöröseltolódás mely az univerzum tágulásán kívül, a fing szagának jelenlètèn át, annak pontos korának megállapítását teszi lehetővè. Ezen információ ismerete nagyon fontos. Ismètlem nagyon fontos ès a krixkraxi gènmanipulációs technológia kialakulásának feltèle is egyben. Amit mèg biztosan tudni lehet, hogy integrálni akarnak minket ès kerek x-el jelölt krixkraxi űrhajóikkal, melyek az úfó nèvre hallgatnak ès füttyszóra repkednek keringenek a föld körül. Embereket ès marhákat illetve disznókat rabolnak, kerezteznek ès telepítenek más bolygókra. Az a cèljuk, hogy lètrehozzák az x vegyszert amivel megalkothatják a dodómadarat, mert szerencsètlen kihalt.
2017. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Itt beszél 404 a TV-ben a Krixkraxokról. Ők ősmagyarok, mert innen települtek ki. Itt mondja Mónika, hogy krixkraxok vannak ott 4:24-nél [link]
2017. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért kellett áthelyezni a kérdésemet ide? Én komoly tudományos válaszokat várok! A háttérhatalom technikája, hogy megpróbálják nevetségessé tenni a komoly gondolkodókat!
2017. szept. 25. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés önmagában is implementálja, a kulcsszavak pedig csak megerősítik hogy ez is csak egy troll kérdés, és pont oda való ahová az egész Ezotéria kategória, a Humorba. Örülj hogy nem törölték.
2017. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd én töröllek téged!
2017. szept. 25. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam a krixkraxok gyíkkantanak.mert gyíkemberek.
2017. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szakszerű válaszokat kérhetnék?
2017. szept. 25. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
A krixkraxiak egy földönkívüli faj, akik elrabolták 404-t hogy meggyalázzák. Szövetségesei a reptoidoknak és a lumbulábiaknak, és 2012-ben gyarmatosítani akarták a Földet, de összeütköztek a Nibiruval és megmenekültünk
2018. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!