Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nagyon kevés kérdés van USO...

Nagyon kevés kérdés van USO észlelésekről. Vagy talán nincs is. Tid tudtok ilyenekről?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam néhány cikket ezekről, de sokkal több az ufós sztori.

Figyelem! Szigorúan tárgyakról (Unidentified Sea Objects) beszélek nem lényekről


2016. jún. 24. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy azért van ez, mert Magyarországon nincs tenger
2016. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem Magyarorszagon az "igazi" UFO eszleles, amit tenyleg nem lehet megmagyarazni, nagyon ritka. Kulfoldi tortenetek ellenben vannak dogivel, a leghiresebb talan a roswelli eset.

Egyebkent par eve a Discoveryn ment egy "Valodi x-aktak" cimu sorozat. Csupa megmagyarazhatatlan, szerintem nagyon erdekes dolgokat mutattak benne (Djatlov-incidens, spontan emberi ongyulladas, allatcsonkitasok stb), foldonkivuliek is szoba kerultek, meghozza eleg kemeny sztorik kapcsan. Ha gondolod, nezz bele, neten is fent van.

2016. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést én is kiírtam régen. Igen, valóban sokkal több az ufo-s, de azért ilyen történetek, megfigyelések is vannak szép számmal.

Hozzá kell tenni, hogy ezekből a tárgyakból egyes esetekben ufo-k lettek, mert a megfigyelések egy része arról szólt, hogy egyszer csak kiemelkedtek a vízből, és felszálltak, tehát innentől kezdve már ufo-ként viselkedtek.

2016. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van bőven USO is, csak sokkal nehzebb észlelni őket.
2016. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Határtetőn aztán rengeteg ufó észlelés van .

Vagy ahogy azt te írod uso észlelés .

Minden esetre Laci volt az első... ,igaz már nem él.


Keress rá; Határtetői ufó legenda

2016. jún. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van pedig bőven!

A tengeralattjárók szonár-felderítői tudnának róla mesélni és igazat mondani sokat!

2016. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom Knoll Gyula UFO - az elhalgatott valóság könyvét ő egy katonaságban volt repülöpilóta most már asszem ezredes és és 1950 től 2003 ig vannak benne ufo észlelések (egyszer mikor repült felette megjelent egy ufo majd nagyon gyorsan el is repült, kb 10 szer annyira gxorsan mint az ő altala vezetett űrsikló es ezért kutatott fel ufo eszleléseket az egesz világból.)
2016. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!