Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok fiuk! Tudtok mondani...

Jonkedli kérdése:

Lányok fiuk! Tudtok mondani egy ciki wc-s történetet? Én mondok eggyet:

Figyelt kérdés
Egyszer voltam az eggyik haveromnál. Pénteken jöttem oda. Minden rendben volt. Aztán szombat délelött finganom kellett, de nem akartam mert az illetlenség. Aztán mikor nem fingottam, egy időután szarni kellett, de azt is visszatartottam. Aztán kb 1 órával ezután megint megint kellett szarnom. De nem úgy, hanem úgy hogy nemtudtam visszatartani. Aztán mondtam hogy: mindjárt jövök :). És aztán miután elvégeztem a dolgomat, visszamentem.
2017. okt. 15. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
De miért mentél vissza, eldicsekedni, hogy mekkora volt???
2017. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ebben a sztoriban távolról sem volt semmi ciki. :-/
2017. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

#2

Dehogynem, több is. Pl.:"eggyik"

2017. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyszer egy oviban 17 éves létemre szartam. Miután végeztem elkeztem lehuznam a wct csak hogy bedugult és ment fel a peremig. Mikor ezt észre vettem próbáltam vissza nyomni a gombot csak az volt a gond hogy az is berakadt. Meg végül a gömb jó lett pont a peremig volt a víz. Megvárták még lejjebb megy a víz. Azután ugyhagytam a wct.
2017. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok a telefon javít. Gömb - gomb ... És még a többi is. Úgyhogy próbáljátok kitalálni mit írtam volna xd
2017. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!