Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek vannak cuki trollok?

Szerintetek vannak cuki trollok?

Figyelt kérdés
Megfogalmazodott a kérdés bennem hogy én eddig csak csúnya és egyáltalán.nem cuki trollokat ismertem.... Viszont egy mese megmutatta hogy vannak cuki trollok is.... Szerintetek hogy van ez???? Vannak akkor cuki trollok vagy ez csak legenda?? A válszokat előre is köszönöm...
2017. okt. 31. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, amennyiben pszichopatáról van szó. Az olyan alkalmazkodik a helyzethez, emberhez, és adott esetben jópofizik, cukin viselkedik, hogy megtévesszen másokat.


(A pszichológiában "pszichopata bájként" definiálják, vagy pl az animékben van erre külön karakter: a yandere, aki eleinte cukin viselkedik, de valójában elmebeteg szadista.)


Lehet h humornak szántad a kérdést, de én komolyan írtam most, amit írtam.

2017. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%
Itt vagyok én... : D
2017. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én ezt az oldalt csak trollkodásra használom.
2017. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!