Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki látta, amikor ma, a 7-es...

Ki látta, amikor ma, a 7-es busz elhajtva egy lámpánál várakozó autó mellet, telibe fröccsentette azt, egy nagy sáros pocsolyával?

Figyelt kérdés
És a hab a tortán:a kocsinak le volt húzva az ablaka. Olyan jót röhögtem, esküszöm. Szerintem aki benn ült, kb. egy vödörnyi vizes sárt csavart ki magából utána. Muhaha.
2010. jún. 2. 12:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
marha vicces lehetett, remélem a rendszámát a busznak megjegyezte az autó sofőrje és minden költséget ráver a bkv-ra...
2010. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%
Te milyen jó indulatú vagy. Hátha legközelebb te kapod.
2010. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Jajjmár! Nem vagyok rosszindulatú! Biztos vagyok benne, hogy kis idő elteltével már ő is jót fog rajta nevetni.
2010. jún. 2. 13:18
 4/37 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem,hogy az illető később is nevetni fog,mert ez egyáltalán nem vicces.

Én a zebránál álltam a 4 éves fiammal amikor a 45 busz vezetője szándékosan belement a pocsolyába,és tetőtől-talpig sárosak lettünk...Én felírtam a busz számát (le is fotóztam)Mivel sárosan sem az óvodába sem a munkahelyemre nem tudtam menni,így rögtön mentem a Végállomásra ahol megmondták,hol tudok hivatalosan panaszt tenni.

(a fotókat is felhasználták)A vége az lett,hogy a sofőrnek megvonták büntetésből a havi jutalom pótlékot,és írásbeli figyelmeztetést kapott..JA!Azon a napon én voltam a harmadik aki ugyanarra a sofőrre panaszkodott..

Már eltelt 1 év,de még mindig nem röhögök rajta..

2010. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Velem is történt már ilyen, hogy álltam a zebra előtt, és agyon fröcskölt egy busz. Mégsem csináltam ügyet belőle és később poénnak fogtam fel. Olyat meg végképp nem tettem volna, hogy bemártom a sofőrt, még ha direkt bunkóságból csinálta is. Fapofa népek vagytok, ennyi.
2010. jún. 2. 13:40
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:28 vagyok..

nem vagyok fapofa,de a sofőr hülyesége miatt 1 napi béremet vesztettem el,mivel bemenni már nem tudtam,így nem fizettek ki,Az óvodában 1 napig feleslegesen fizettem az étkezést.Mivel sárosan a fiam nem mehetett,így utólag nem mondhattam,hogy fizessék vissza az ebéd árát..Nem beszélve arról,hogy a ruhákat ami akkor rajtunk volt ki kellett dobni,mert a sáros,olajos foltok nem jöttek ki belőle..Anyagilag elég kárt okozott nekem a sofőr hülyesége. Szóval nem vagyok fapofa..Nem tudom,hogy te lány vagy fiú vagy,de mit szólnál ha éppen a legdrágább ruhádban vagy amiért megdolgoztál,és én poénből leöntenélek olajjal,sárral? (mert ez is hasonló csak éppen busz kerékkel csinálta) nevetsz rajta???

Mellesleg a 4 éves fiam úgy megijedt,hogy szegényke ott sírt vagy fél órát...

2010. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%

Igaza van az anyukának,én is panaszt tettem volna..

Miért kell mások ökörségét,bunkósságát nekem tolerálnom?

Egyáltalán nem vicces sem az ami az anyukával történt sem az ami az autóssal történt.És ha az illető autós éppen tárgyalásra ment?Vagy utazott valahová?Az ő napját már elcseszte..

A kérdező még biztos tanuló,és nem ő dolgozik meg a mindennapi betevőért,különben nem tartaná humorosnak az ilyet.Nem olcsó mulatság egy kocsit kitakarítani ha sár,és olaj tapad rá...

Egyébként én sem vagyok fapofa sőt a barátaim szerint elég jó humorral rendelkezem.De mások bunkóssága engem is idegesít.

27/F

2010. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
nincs igaza az anyukának, túl elnéző volt, én minden veszteségem kifizettetem volna a bkvval...a sofőr meg valószínűleg nézhetett volna más munka után, ha mind3 panaszkodó ugyanezt teszi
2010. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Persze, hogy igazatok van, meg ne egyetek. De mégis, van benne valami mókás. Legalábbis látni. Elképzelni, ahogy álmos fejjel ül az autójában, a kocsisorban. Lehúzza az ablakot, hogy a hideg szellő kicsit felébressze. És ekkor, másodpercek leforgása alatt, sártenger ar arcába, csöpög a szemén a víz, hirtelen levegőt sem kap. Ez kérlek titeket nagyon vicces. PERSZE, valójában nem láttam ki ült benne, hova ment, Gucci-e vagy kínai-e volt a ruhája. Tudom, szar neki, fos lett a napja, sajnálom.
2010. jún. 2. 14:11
 10/37 anonim ***** válasza:
35%
Mi ezt nem busszal csináltuk :$Mentünk és mellettük volt egy buszmegálló és telibefröcsköltük a megálóban álló embereket $:
2010. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!