Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha választhattok melyikkel...

Ha választhattok melyikkel utaztok szívesebben nemzetközi úton? Autó, busz, vonat, repülő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
repülő
2011. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nekem a vonat :)


Elnézést, nem írtam be a megjegyzésekbe, mi a legfőbb szempont, amiért azt választjátok, amit?

2011. jan. 19. 22:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hová utazok. Ha közeli (szomszédos) ország, akkor autó, ha távolabbi, akkor inkább repülő. A vonatos és autóbuszos utazásokért nem vagyok oda annyira. Igaz, hogy autóbusszal vagy vonattal "világot" láthatnék, de a repülő gyorsabb.
2011. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
repülő, azért mert az a legkényelmesebb/izgalmasabb/jobb meg nem tudom, nekem egyértelmű a repülő (nekem az a legolcsóbb is).
2011. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Hogy a repülő kényelmes-e, az alkat kérdése... Én 2-3 óra elteltével már meg akarok halni...

Én nagyon szívesen vezetek, akkor állok meg amikor akarok, kényelmesebb is, mint a repcsi. Persze 2-3 ezer km-nél messzebre csak repcsi.

2011. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem mondjuk nincs különbség, hogy most 2-3 órát kocsiban, vonaton vagy repülőn ül végig az ember, kocsiban mondjuk meg lehet állni és járni egyet, de innentől tényleg alkat kérdése hogy valaki végig bír-e ülni több órát egy helyben. Szerintem nem nagy cucc, de kinek mi. :)
2011. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kocsi. azzal arra mész amerre akarsz,és az a legkényelmesebb
2011. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy hova, de busszal nem nagyon szeretek utazni hosszabb távra, szóval azt mondom h 2 ezer km még simán belefér kocsival, ha attól több akk már repülő inkább még a vonat elmegy, de abból az ilyen fekvőkocsis.
2011. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem azzal van bajom, hogy a repülőn 3 órát egyhelyben kell ülni, hanem, hogy az ülés akkora, mint a villamoson.
2011. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz szempontjából jelentös, Én Stuttgartban élek.

Ha sok cuccot kell vinnem akkor mindenképpen autóval vagy ha hosszabb idöre megyek haza, mert autót bérelni elég drága ezért max 3-4 napra szoktam.


Ha nincsen cuccom, akkor repülövel vagy vonattal.

Párizsba 3 és fél óra TGV-val az út, összesítve rövidebb mint repülövel. Berlinbe is 5-6 ora vonattal és a földön jobban érzem magam.

2011. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!