Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írtok vicces vagy ciki sztorikat?

Írtok vicces vagy ciki sztorikat?

Figyelt kérdés
Már szinte az összes ilyen kérdést elolvastam.:)

2017. dec. 20. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem...
2017. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

10-15 éve egy reggel arra ébredtem, hogy elkapott egy vírusos híg fosás. Gatyát kellett cserélnem, már az ágyban megtörtént a baleset....


Ez nem vicc.

2017. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: De legalább "sztori".
2017. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, egy társkeresőn fent voltam, és levelezésbe kezdtem egy sráccal, akinek elég karakteres arca volt, tetszett. Neki volt kint fotója, nekem nem. Hosszabb leveleket váltottunk már emilen egymással, és az egyik alkalommal, már nem volt időm elolvasni, így a munkahelyen kinyomtattam, hogy majd úton hazafelé elolvasom. Kezemben a papírral indultam el, és pár perc múlva szembe jött velem ő. Gondoltam magamban, ilyen nincs :) és mégis... Baráttal vagy kollégával, nem tudom, hirtelen megtorpantam, de csak bámultam és mosolyogtam kezemben az írásával, ő meg nem tudta mire vélni a dolgot, zavartan mosolygott, többször visszanéztünk egymásra, de nem tettem semmit. Hazaérve leírtam neki a sztorit, számot cseréltünk, és megvitattuk ezt, sajnálta, hogy nem fedtem fel magam ott helyben. Utána persze tudatosan is találkoztunk személyesen, kiderült, hogy pár percnyire dolgozunk egymástól. Ez nem annyira vicces, mint inkább érdekes történet, és ékes bizonyítéka annak, hogy kicsi a világ!
2017. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
76%

Itt egy másik, ez is valamilyen szinten besz@rás kategória:

Autó vásárlás a téma. Mindenki ellátott jó tanácsokkal.

-Ne vegyél pesti autót, mert annak a futóműve sokat kap a macskaköves utaktól.

- Ne vegyél céges autót...

- Vigyél magaddal festékréteg vastagságmérőt, azzal láthatod ha nem gyári a festés...

-Legyen szervízkönyve....stb...stb

- Magánszemélytől vásárolj...


A lényeg: végül "háztól" vettünk egy 1.4-es Skoda Fabia kombit 5 éveset 70ezer kilométerrel 2010-ben.


A feleségem a polgármesteri hivatalban dolgozik, okmányirodás kolléganője leinfózta az autónkat:


Kiderült, hogy mi a második tulajtól vettük, az első tulaj egy pesti cég volt aki összetörte az autó elejét, és eladta egy kereskedésnek. Innen vette meg a második tulaj akitől mi vettük meg.

Ami vígasz volt, hogy a kilométeróra állása az valós volt, mert az okmányos hölgy azt is megmondta, hogy milyen kilométer állással adta el a cég az autót.

Még azóta is megvan, működik, motorikusan nincs semmi baja. Egyik henger gyújtóegységét, egy gyergyapipát, két első lengéscsillapítót,vezérmű szíjjat vízpumpával kellett még idáig cserélni.

2017. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!