Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem jönne valaki holnap...

Nem jönne valaki holnap bulizni? :DD 21F

Figyelt kérdés

Gyorsan leirom a kis történetem :D 21 éves srác vagyok és 1 éve járok egy lánnyal.. a kapcsolatunk elég fura, nemigen tudok szórakozni járni a lány mellett és sajnos elég sok barátomat is elveszitettem miatta.. de most nem a szerelmi életemről van szó hanem arról, hogy ő 2 hétig külföldön tartózkodik és baromira el szeretnék menni szórakozni, csak nincs igazán kivel :D

tehát ha valakinek van kedve HOLNAP azaz hétfőn még karácsony előtt bulizni egyet az irhatna :D köszi



2014. dec. 21. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
annyit kihagytam hogy BP-n lakom, ezenbelül bárhol tökjó lenne :D
2014. dec. 21. 18:17
 2/6 anonim válasza:

Hali! Én másfél hétig itthon feküdtem betegen, úh nekem is baromira bulizhatnékom van már. Sajnos haverok otthonülősök, bnőm meg most nincs, akivel elmehetnék, ezért hasonló a helyzet nálam is. Lehet, h érdekelne, de csak ma lenne jó neked?

29 F

2014. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hali! Öm hááát igen én a ma estét terveztem be a bulizásra :D
2014. dec. 22. 12:19
 4/6 anonim válasza:
Nekem a ma nem jó, max 26-tól vmelyik nap.
2014. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na jó bennevagyok akkoris mehetünk!!:D dobj meg üzibe a facebookoddal :D
2014. dec. 22. 17:14
 6/6 anonim válasza:
Ment az üzi.
2014. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!