Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kiterítettem a kárytáimat, és...

Kiterítettem a kárytáimat, és egy ufó volt látható az egyiken. A másodikon egy csészealj volt, a harmadikon pedig egy tehén, ez azt jelenti, h az ufó elviszika a teheneinket a kakaó miatt?

Figyelt kérdés

???

Előre is köszi, akik válaszol, annak küldök pénzenergiát, az univerzum támogatásával.


2018. jan. 30. 12:35
 1/4 anonim válasza:
0%
Az ufók meg fognak erőszakolni!
2018. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt a pénzenergiát már nem hiszem el. Múltkor is valami 35 millára lettem volna jogosult itt az egyik kérdezőtől, képzelhetitek, azóta se kaptam semmit, úgyhogy ezzel engem ne ámítsatok többet.
2018. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez azt jelenti, hogy az idegenek a teheneket tekintik a Föld urainak és eljönnek hozzájuk egy csésze kávéra.
2018. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a tehenek földönkívüliek és azért érkeztek a földre, hogy megfigyeljenek minket, miközben világuralomra törekednek.
2018. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!