Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívülik fogócskáztak a...

Földönkívülik fogócskáztak a tetőn! Szeptikuskák, erre varrjatok gombot!?

Figyelt kérdés

[link]

Mint az látható a linkelt videón 2 földönkívüli idegen lény játszadozott egy tetőn!

Erre varrjon akárki gombot!



2017. dec. 10. 00:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én szkeptikus vagyok, de ez tényleg nagyon állat! Szerettem volna majmokkal megmagyarázni az esetet, kár, hogy azok az izék nem majmok voltak. Ha nem számítógépes trükk, akkor tényleg durva.
2017. dec. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg szenzaciós! A Föld, tulajdonképpen a földönkívüliek játszótere. Idejárnak fogócskázni. Sírok.
2017. dec. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mit szívott aki ezt szerkesztette?
2017. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
[link] szerintem ez az igazság.
2017. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Láttál te már filmeket?
2017. dec. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nagytestű madarak látok a videón, pl. pulykákat vagy dögkeselyűket.
2017. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 mantis religiosa ***** válasza:
68%
Szkeptikusok és nem szeptikusok. Nagyon különböző a jelentésük ám. Mondjuk inkább maradok szkeptikus, minthogy szeptikus legyek.
2017. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hogy egy ismerősömet idézzem (nem mágikus módon kedves ezoterikusok!) akit megkérdeztek hogy hova megy mikor alva járva mászkált a szobában:

- Ha a többiek át tudják ugorni, akkor én is!


Szóval ha kapok gombot, cérnát és tűt, akkor én gombot varrok azokra a pulykának álcázott idegenekre!


Nem tudom mi folyik mostanában ufószinten, de nem elég hogy a galaxis másik feléből hülye ufógyerekek jönnek ide hogy a háztetőn rohangáljanak, de - egy másik kérdésben tárgyalják a fórumon - még hüllőarcot is csempésznek a Mars felszínére, meghamisítva ezzel a Marson található múltunkat!


Te jó Xenu, lehet hogy már le lettünk igázva csak nem vettük észre?!! Az idegenek már itt vannak családostul és már az idegen szobrainkhoz is hozzányúlnak!!

2017. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

SzKeptikus vagyok, ezért hitetlen.

Nem vagyok viszont szeptikus, azaz fertőző, ezért most nem varrok gombot.

2017. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 nagytudos ***** válasza:
Odaszerkesztve nincs mert az az ember is nézte
2017. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!