Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufók mechanikus robottá is...

Az ufók mechanikus robottá is tudnak válni vagy csak csészealj alakúak?

Figyelt kérdés
A YouTube-on láttam már szivaralakút meg kupolaszerűt is, de olyannal még nem találkoztam, ami robottá változik. Na nem a Transformers-re gondolok, mert azok autók, hanem ami űrhajóból vált robot módba?

2017. aug. 16. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy a szivar alakú eleve nem egy robot?
2017. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
47%
Ha itt vannak egyáltalán akkor 100 szor fejlettebbek nálunk alias igen,simán robotok
2017. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
89%
a mi ufonk hexaéder alaku, néhha átvaltozik medvedisznoemberkévé is
2017. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Tudományos tény, hogy általában pcsöslánnyá szoktak változni, aztán brutálisan lerombolják a kulalukadat.


Soros György irányítja őket különben.

2017. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1

Még nem láttam egyiket sem átalakulni robottá. Például olyasmire gondolok, hogy óriási páncélos robottá alakul át a szivaralakú ufo.

2017. aug. 17. 10:11
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Az ufóknál ez alap. Azzá alakulnak, amivé csak akarnak, ha épp kedvük szottyan hozzá.
2017. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Anyám. Kèrdező te bocsika de teljesen kiábrándítóan leírhatatlanul megcáfolhatatlanul hülye vagy.
2017. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Na, igen, a Transformerek autók, de ugye tudod, hogy az is csak egy sci- fi volt, nem dokumentumfilm?
2017. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Na igen. Transformers!
2017. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrét példát én se tudok...


A lumbulábi űrhajók szinte bármilyen alakot képesek felvenni álcaként, de azt nem hinném, hogy a robottá alakulás ennek részét képezi (Főleg, hogy ez nagyban rontaná a neutrínós-hűmicsodaizé energiapajzs hatékonyságát)


Szerintem olyan fajnál lehet ez elképzelhető, amely erősen a robotikára támaszkodik. Lehet, hogy az oshpyvlonok vagy a Raidos már kifejlesztette ezt?

2017. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!