Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Este bejött a szobámban a...

Este bejött a szobámban a sátán, és dulakodásba keveredtem vele. Mit mondjak a dokinak, honnan származnak a sérüléseim?

Figyelt kérdés
Békésen aludtam, amikor hajnal 3 óra körül kinyitottam a szemem, és a sátán állt a szobám közepén.Abban a pillanatban ahogy megláttam, elkezdett felém rohanni, és egy határozott ütéssel belevert az arcomba.Ekkor már tudtam, hogy nincs mese,verekednem kell vele. Elkaptam a két szarvát, és megpörgettem, és kivágtam az ablakon. Nagy hiba volt, mert ezzel totálisan felidegesítettem, megint berohant a lakásba, aztán egy " megdööglesz" felkiáltással akkorát rúgott belém, hogy beborultam a szekrénybe, és elvesztettem az eszméletem. Reggelre eltűnt, de hagyott egy üzenetet, hogy " találkozunk a pokolban!"
2018. márc. 9. 19:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%
Ezentúl élj hibátlan életet, járj templomba és vigyázz hogy véletlenül se kerülj a pokolba! Illetve a kábítószerfogyasztást és a trollkodást mellőzd :D
2018. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, hogy mit "használsz", de ütős cucc lehet...
2018. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pelenkásfiú ***** válasza:
65%

"bejött a szobámban"

Tehát épp a szobádban voltál és úgy gondoltad, hogy bejön neked a sátán?

2018. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
75%
Hát, ha valóban bement a szobádbaN, nincs mese, ezt tetted, mosmtár késő bánat... Majd akkor jössz rá, hogy nem lehet mindent erőszakkal megoldani, amikor a herédre szúnyog száll. De már késő, verekedtél, mondd el a dokinak a teljes igazságot. Elképzelhető, hogy továbbküld egy másik osztályra...
2018. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Zakkant f....
2018. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
Én egy hasonló "problémával" küzdő nőt láttam a mónika sóban akit megerőszakolt a sátán. Szerintem lefekvés előtt szorítsd össze a segjukad és kend kisbárányok vérét az ajtófélfára az távoltartja, fohászkodj istenhez hogy mentse meg a lelked. De ha meglátod hogy ott van gondolj bele hogy megéri e ennyit költeni a drogokra mert szétb****ák az agyad és csak a pénzed szórod velük. Sok sikert. XD
2018. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
57%
Ja és elfelejtettem mondani hogy nem árt befalazni a babát és fél óránként bevenni egy adag nyugtatót.
2018. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Na figyu. A dokiddal mindig legyél őszinte. Majd ír fel másik gyógyszert vagy beutal egy speciális gyógyterápiás intézménybe a többi sátánharcoshoz hogy együtt küzdhessetek.
2018. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerezz neki egy ingyen kupvát.Lenyugszik hamar.
2018. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg a dokinak, hogy edzésen történt. Ez a te sátánod pont úgy beszélt, mint valami tesitanár/edző.
2018. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!