Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van valami nagyon ciki sztoritok?

Van valami nagyon ciki sztoritok?

Figyelt kérdés

Barát, munkatárs, rokon, testvér vagy akár magaddal megtörtént eseteket, hadd mosolyogjunk egy kicsit! :)


Én is leirok egy sajátot:

Előző éven osztálykiránduláson voltunk és bementünk a plázába, és ott ebédeltünk a pláza McDonald's-ban. Rengetegen voltak. Én 1 kólát, és 2 sajtburgert kértem, meg a saját pénzemből még egy BigMac-et, a többiek pedig csak 1 kólát és 2 sajtburgert kértek. Egyszer csak elkezdtem hintázni, és megcsúszott a szék lába, ugye az asztalra volt tapadva a kezem és az ami az asztalon volt az mind rám borult, még a többiek kajája is (4-en ültünk az asztalnál) ráadásul még a fejem is bevertem. Még az a szerencse, hogy a pólóba voltam, és arra ömlött a sok kóla meg a sok hambi arra esett. Egész nap piszkos hamburgeres és kólás pólóba voltam az úton, de annyi volt csak hogy rávettem egy pulóvert. Életemben nem égtem még akkorát. De legalább a Big Mac-em megmaradt! :D Oda már többé vissza nem megyek az biztos...



2018. ápr. 9. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az oszt elég kellemetlen. :D


Enyém talán ennyire nem. Én pár éve mikor még suliba jártam, jöttem hazafele busszal. Mindig aludtam rajta, ezen a napon épphogy felkeltem időben a leszálláshoz. Lépek egyet, aztán már pofára is estem. A buszmegállóban négy jó csaj, a buszon kb. 40-en voltak.


A másik nem is olyan régen történt. Mentem vásárolni anyámmal a lidl-be, meló után. Épp az épület legbelsőbb felében voltunk mikor rám jött a nagy dolog.. na mondom muter most biztos becsúszik.. Megizzasztott, de visszaerőszakoltam úgymond.. Kb. 4 ilyen roham kapott el, mire végre kiértünk, vettem zsepit persze. Úgy éreztem el is múlott. Na menjünk haza.. Aha gondoltam én. Láttam egy toj-toj-t, mert épp építkezés volt arrafele. Futok.. rajta a lakat.. persze este 7 volt. Jó töröm az agyam.. átugrottam a parkoló melletti kerítést, volt ott egy kis bokor.. hát muszáj volt kipakolnom. Mögöttem focipálya, amin épp edzés volt, előttem a parkoló, tele autókkal. Jobbra tőlem egy járda, az egyetlen hely ahonnan látható vagyok. Hálisten senki nem járt arra. Kifele már nem tudtam ilyen ügyesen áthuppanni a kerítésen, le is szakadt rólam a farmer.

2018. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Mi egyszer voltunk osztálykiránduláson, és fürdésből jöttem visszafele egy ilyen udvar szerűségen keresztül. A törölközőmbe csavartam az összes fehérneműmet. Mögöttem jött a kiszemeltem apja(szülők is ott voltak a kiránduláson) és ezért sietősen bementem a szobába. Később kopogást hallok hát ott áll az imént említett személy a fehérneműmmel a kezében, hogy elhagytam a "fürdőruhámat"...azt hittem ott égek ki a helyszínen 😂😂😂
2018. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!