Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek milyen "vicces", ciki,...

Nektek milyen "vicces", ciki, ügyetlenkedős sztoritok van? (olyanra gondolok, hogy pl. én a barátnőmmel beleestem az árokba)?

Figyelt kérdés

Nekem két ilyen sztorim van.

1. A barátnőm mozgássérült, hosszútávra kerekesszéket használ, de néhány métert tud menni, de nehezen. buszról szálltunk le.. pont az árok mellett állt meg a busz. a barátnőm tesója levette a kerekesszéket én meg addig leakartam emelni a barátnőmet a buszról, mert magas a padlózata a busznak, és nem tud leszállni. emeltem le, már lent volt a lába, vagyis azt hittem és elengedtem, ő rám esett, és mint a dominó, dőltünk el és beleestünk az árokba.. Az összes utas azt látta, hogy mi ott szerencsétlenkedünk :D


2. sztorim.. ami inkább a pasinak volt égő.. 21 éves nő vagyok.. 60 kiló.. Szóval nem vagyok egy nagy darab..

Dárcoztunk a haverokkal és egy férfi neki állt kötekedni velem, mert tetszettem neki és ki akart kezdeni velem , de én erre nem vagyok vevő. Megkértem ,hogy hagyjon minket, had dárcozzunk.. Aztán le r..@ncozott és meglökött és megütött.. erre én akkorát odarúgtam a micsodájába, hogy összegörnyedt és elment.. ez a féreg (nem tudom másnak nevezni) van vagy 120 kiló, én meg feleannyi vagyok... kétszer nagyobb nálam, de persze a "gyengébbekkel" kell kikezdeni, de megszívta.. Ez neki volt ciki, de én büszke vagyok magamra :D

3. sztorim.. ugyanezen a napon (volt bennem pár sör ,de olyan sokat azért nem ittam), a kapu mellett a falon van valami kampó szerűség, ami ki áll (ott lehet összelakatolni a kaput) és én meg szerencsésen nekimentem a nyakammal.. Szó szerint majdnem felakasztottam magam véletlenül.. ezt se mondhatja el mindenki magáról.. :D az egész nyakam bedurrant, jól megütöttem.. én ha nem iszok egy kort sört se, akkor is ilyen lökött vagyok. szóval nekem ilyen cikis sztoriaim vannak.

Most ti meséljetek!


2017. szept. 11. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én el mentem egy többnapos turára több csád volt ott, barátok viszont edig csak én voltam "gyerek,, most viszont hozták mindebkitt . Volt ott egy lány akibe rőktön bele szeretem (pedig nem vagyok ilyen). Nem nagyon tudtam, hogy szóljak hozá. :(. 2.nap jött a Trónok harca fell mentem a tetőre, hogy megnézem. Majd jött a lány olvasni a ház mellé teljesen rá látam meg ő rám. Egyszer néztem rá, ö vissza nézet.. azota nem tudom meg győzni, hogy nem leskelődtem mindig csak nevet. Mondjuk jól végzödött csak néha kinosan jővök ki eböl, ha a barátjaival találkozunk...
2017. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
HELYES ÍRÁSI HIBÁKÉRT NEM VÁLALOM A FELELŐSÉGET 😝
2017. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egész életem egy "vicces", ciki, ügyetlenkedős sztori. :D
2017. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!