Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kérem szépen mondják meg...

Kérem szépen mondják meg nekem Önök hogy pontosan mi az a késbak?

Figyelt kérdés
Anyósom és apósom fog hétvégén majd eljönni a villánkba és a cselédek sem tudják mi az a késbak és sajnos én sem ezáltal tétlenül állunk az egész előtt. Tudniillik, hogy feleségem szülei nagyon gazdagok(hozzá teszem MI is) és mindenben tökéletességet szeretik és a késbak sem maradhat ki de nem tudjuk mi az és hogyan kell használni.
2018. ápr. 24. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Gazdagéknál nincs google? Azt már csak ismeri a cseléd...500-ért megnézi.

Ha végképp nem megy,segítek.Do not worry!

2018. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én paraszt gyerök vagyok, de az a kép jelent meg a név hallatán, hogy valami lyasmi lenne ami nem engedi a kést ráfeküdni az asztalra. No hát beírtam, és tessék bmeg, nem eltanyáltam!!!
2018. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Clash együttes slágere
2018. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Cashback (mint hitelkartya kedvezmeny) parasztosan?
2018. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezentúl ezért nem vagyk hajlandó étterembe menni, mert a legtöbben nincs késbak. Ez egy létfontosságú eszköz. De vérlázítóan felháborító, hogy egyesek fittyet hányva az illemszabályokra még csak nem is hajlandóak beszerezni minden asztalra legaláb egyet. Mások meg tisztességtelen előnyt kovácsolnak ebből és státusszimbólumot csinálnak belőle. Ez most annyira feldühített, hogy mérgembe olyan aztalra ránézni sem fogok többet ahol nincs késbak. Ott rohadjon meg rajta minden! Hát még ilyen világot! Azért álljunk már meg a menet!
2018. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a hím kés, mi lenne más?
2018. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg erre (is) jó a net. Már ha valóban erdekelne a dolog.
2018. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha akérdező trollkodik én miért ne trollkodhatnék? Ki a fene jelentette a válaszom, amiben nagyra értékeltem a kérdező által művészeti szintre vitt trollkodást?
2018. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8:


Lehet te síksági troll vagy, aztán észrevett téged egy hegyi troll, és azok nem szeretik a magadfajtát.

2018. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fotoszintézis ***** válasza:
100%

Látszik a kérdésedből, mennyire nem vagy értelmiségi. Minden egy kicsit is értelmes ember nézi a Feleségek luxuskivitelbent. Onnan megtudhattad volna mi az a késbak és sok más nagyon hasznos dolgot is amit majd az életben hasznosíthatnál.


De fogadok azt sem tudod miről beszélek. 😒

Hajjh. Nem értem egyes emberek hogy tudnak így élni. :/

2018. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!