Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem lesz furcsa az ismerősökne...

Nem lesz furcsa az ismerősöknek és hozzátartozóknak hogy én ki vagyok és miért vagyok ott? Virágot is illik szerintem vinni és azt mikor hova rakjam le? Mit mondjak a hozzátartozóknak vagy hogy nyílvánitsam ki részvétemet?

Figyelt kérdés
A barátom nagymamája meghalt és holnap lesz a temetése. Egyszer találkoztam vele de nagyon szimpatikus volt. A megkérdeztem a barátomat hogy szeretné-e hogy ott legyek a temetésen és támogassam hiszen nagyon megviseli, de ugye egyedül kell hogy legyek a szertartáson.

2017. ápr. 6. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném h probléma lenne.
2017. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátoddal élsz, vagy a szüleivel él a barátod? Hány évesek vagytok és mennyi ideje vagytok együtt. Nos ha fiatalok, szüleivel él és ráadásúl nem régen vagytok együtt akkor nem kell semmit se vinni.
2017. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!