Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudok a macskával kommuni...

Hogy tudok a macskával kommunikálni?

Figyelt kérdés
Érti amit mondok, de azt nem értem amit ő mond. Ha én magam beszélek hozzá, felcsillan az értelem a szemében, de én már nem értem mit akar közölni. Egyébként előző életében ember volt. Ezt onnan tudom, hogy leírta nekem. De írni nem szeret szal nem hajlandó írni, max 3x írt eddig. Pedig így id lehetne vele kommunikálni.

#macska #beszélőmacska
2018. máj. 6. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Vagy nagyon hülye vagy, vagy bizonyítékod van az emberiség egyik legrégebbi rejtélyének megoldására. Feltéve, hogy nem dobtad ki, amit a macska írt. Megmutatnád nekünk?
2018. máj. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, meg
2018. máj. 6. 01:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ebbe a kategóriába kellett volna írnod ezt a kérdést

A leírta a macska, hogy ember volt, számomra kicsit (meg ne sértődj) nevetséges, de a macskáddal tudsz kommunikálni. Ha eléggé szereted a macskát, akkor érzed, amit közölni akar. Egyszerűbb dolgokra gondolok, nyilván nem fogsz tudni vele úgy beszélni, mintha ember lenne, de alapvető dolgokat képes veled tudatni. Kissé legyél primitív kommunikáció szempontjából. Sajnos az én cicám már meghalt, azóta is minden nap rá gondolok, de vele fél év alatt annyira megkedveltük egymást, hogy már abból tudtam mit akar, ahogyan mozog, ahogyan néz rám, ahogyan viselkedik. Több macskám is volt már, jelentkeztek hasonló érzések, de ilyen mint vele sosem volt, ezért is hiányzik ő a legjobban.

2018. máj. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy üveg sört hozzál, mert azt előző életemben nagyon szerettem. Akkor majd kommunikálok veled.


Üdv, a macska

2018. máj. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, várjuk azt a megmutatást.
2018. máj. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívd ki az agyából a tudást és vidd át a te fejedbe!
2018. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!