Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Finnyás macskával mi lehet...

Finnyás macskával mi lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Jelezte, hogy éhes, kitettem neki a kaját, amit meg se szagolt, csak keserves vernyákba tört ki, hogy bizony ő nem ezt akar enni.


Száraz tápra rá se néz, az alu tasakos kajákra is csak felcsapja a farkát. Múltkor a grillcsirke mellét se volt hajlandó megenni(leesett a földre, csak megszagolta, és otthagyta, pedig akkor is hisztizett a kajáért, a hús meg már rég kihült)


Kiborít. Ti mit adtok enni a macskának


2018. febr. 25. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt se meg azt se eszi meg mit eszik meg? Mert arra gyanakszok hogy végül valamit kap enni amit szeret és azért nem eszi meg a többit mert tudja, végül úgy is megkapja azt amit akar.

Milyen száraz tápot adsz neki?

2018. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kinti benti macska.

Múltkor a szomszéd kutya kajáját "zabálta". Szóval, ha nem bent eszik akkor máshol megoldja(ég a bőr a képemről miatt, hogy enni jár el a macska)


Ivartalanított ciláknak valót adnék neki, de nem eszi:( köszöni kihagyná

2018. febr. 25. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
A macskák elég válogatósak tudnak lenni. Teljesen kiszámíthatatlan, mikor mit hajlandók megenni. A miénknek is állandóan változtatom a kajáját. Esetleg próbáld meg az apróra vágott nyers marha- vagy csirkehús, bár nem egészséges, ha mindig azt eszik. Ha végképp nem hajlandó enni, vidd el állatorvoshoz.
2018. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz "nem válogatósra" szoktatni ha kijárhat. Nekem volt olyan hogy a benti macska nem ette a tápot amire váltottunk mikor ivartalanítva lett, de két nap utána mikor mindig csak azt raktam le elé feladta és azóta nincs probléma vele. Nálad nyilván más a helyzet hogyha kijárhat és megeheti ami ínyére való.
2018. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudjuk megoldani, mert képes a fürdő ablakából is kilógni, amikor szellőztetek télen, nyáron meg.


Hiába már nem kandúr, barangol:D

2018. febr. 25. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért ne lenne egészséges, ha nyers húst kap? Én is nyersen (Barf módszer szerint) etetek, ez a legtermészetközelibb módszer, soha nem volt még beteg a cicám, viszont alaposabb utánajárást igényel ez a fajta etetés. Mindig megeszi amit kap, ő is kijárós, de máshol nem eszik.
2018. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a nyers csirkemellet, csirkeszívet, kicsire vágva.
2018. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
vagy kutyakaja , ha bejön neki sztem attól se lesz baja
2018. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem éhes. Ne reagálj a vernyákolásra, majd abbahagyja, ha nincs rá reakció.
2018. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!