Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet hogy bután hangzik, de...

Lehet hogy bután hangzik, de hozzájutottam nagyobb mennyiségű liszthez és arra gondoltam ha sütnék hasáb alakú tömböket jók lennének-e hőszigetelésnek a falra ragasztva. Persze legipszkartonoznám. Milyen adalékanyagot javasoltok a tésztához adni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jólvan.

Ülj le, egyes.

(ezt lehet sokszor hallottad korábban).

2018. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A végén még megvalósul a mézeskalács házikó, ha használsz mézet is. :)))
2018. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es 😂😂😂🤗🤗 Nagy vagy! 👍👍✋
2018. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy nem fogjátok megérteni, de ezt sajnos nem én találtam ki, már régebb óta alkalmazzák. Nem is az volt a kérdes hogy lehet e száraz kenyeret szigetelésnek használni, hanem az hogy mi lenne a legjobb adalékanyag hozzá.
2018. máj. 7. 23:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Egérméreg + molyírtó!
2018. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem esszeru lenne ha eladnad es az aran vennel hoszigetelo anyagot! Vagy sutnel belole kenyereket,sutemenyeket ha azokat adod el abbol tobb hasznot huzol es tobb hoszigetelo anyagot tudsz vasarolni.
2018. máj. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 travian válasza:
Szerintem jó sűrűre főzött szilvalekvárt. Abból nem kell sok, és olyan mint a cement ha összekevered a kettőt. Amúgy előre látó vagy mert ha beüt egy nagy gazdasági válság és odáig juttok lesz mit enni. Meg jó szórakozás is pl hátrakötött kézzel rágcsálni a szigetelést. Igaz akkor hidegebb lesz a lakás. De hát összebújva az igazi.
2018. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha életedben egyszer szaggattál már nokedlit, akkor tudod, hogy maga a tésztával dolgozás megoldható. A kérdés, hogyan lesz vizálló és tartós? Sokminden eszembe jut, de mindnél egyszerűbb és olcsóbb, ha sima vályogtéglát csinálsz, az is ingyen van [link]
2018. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:

Sógyurma.

Ha eddig nem volt, penész a lakásban ,majd most lesz dögivel.

Próbáld mekis bucival. Abba beletörik az idő vasfoga.

2018. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Megfelelő állag elérése érdekében több komponensre is szükség lesz és az arányokat mindenképp javallott betartani!

Tökéletes képlet lisztmennyiséghez viszonyítva a következő:


-30% porcukor

-30% margarin

-250 ml/kg méz

-3db tojás/kg

-0.14% MKF keverék (ABC-ben kapható)

-ha flexibilisre szeretné készíteni kedves uram/hölgyen, akkor 3tk/kg szidabikarbóna


Ragasztóanyagot is otthon készítse, mert az előre készített sokszor kókler munka és mi ugye maximalisták vagyunk!


2 db tojásfehérje / 30dkg porcukor a tökéletes arány.


Fel ragasztás után kérem hagyja magára az épületet, míg sülthús szagot nem fog érezni! Ugyanis nagyon vonza a boszorkányok kíváncsiságát ez a szigetelő anyag. Szerencsére van természetes ellensége, ami felszámolja a befészkelt kártevőt. Sovány rongáló gyerekek kicsit megrágják a friss szigetelést, majd eltüzelik a boszorkányt és továbbállnak.

Ha ez a kémiai folyamat megvalósul, érzi a sülthúsillatot. Rágásnyomokat a szigetelésről a fent említett ragasztóanyaggal legletteli és mehet is rá a gipszkarton!

2018. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!