Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet hogy bután hangzik, de...

Lehet hogy bután hangzik, de hozzájutottam nagyobb mennyiségű liszthez és arra gondoltam ha sütnék hasáb alakú tömböket jók lennének-e hőszigetelésnek a falra ragasztva. Persze legipszkartonoznám. Milyen adalékanyagot javasoltok a tésztához adni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 22:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajnos ugy tunik eddig 0 ember ertette meg a kerdest.

Az egermereg nem rossz amugy, de a molyirto szerintem szuksegtelen.

A viallosag nem feltetel, hiszen belterben lesz alkalmazva.

Nokedlit mar szaggattam parszor amugy....

A liszt ingyen volt, mert lejart a forgalombahozhatosaga ezert nem lehet eladni. Kb 1 tonna lisztrol van szo.

Arecept amugy megvan ha erdekel:


5g szaraz eleszto

115ml viz

300g liszt

Az eljaras lenyege pedig a karbonizalas amikor is a kenyer hevites hatasara szenhabba alakul at.

C6H10O5->C+5nH2O

Bizonyara tobben is csinaltatok mar hasonlot amikor ottfelejtettetek a labost a tuhhelyen...

Amugy amellett hogy kivalo hoszigetelo, szuperkonnyu es jo hangszigetelo is.

Szoval, visszterve az eredeti kerdeshaz, milyen adalakanyagot javasolnatok?

2018. máj. 12. 13:37
 12/13 Wadmalac ***** válasza:
Aktív szenet. Anélkül elég büdi lesz.
2018. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 travian válasza:
100%
Én értem ember.De ez akkora marhaság ,hogy az valami hihetetlen. Házilag kivitelezhetetlen plussz ha ezt valaki is megcsinálta valaha ez akkor munka gépi és energia befektetés ,hogy nem éri meg és még ráfizetéses is. Inkább add el termelőnek hizlalj belőle disznót csirkét vagy valamit amit pénzért teszel és annak az árából szigetelj. Hidd el többszörösen megéri.
2018. máj. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!