Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy elindultatok a buszmegállóba, de véletlenül hallá alakultatok és elkezdtetek break dance-elni? 🤔

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, fontos lenne.

2018. máj. 23. 14:48
1 2
 11/20 anonim válasza:
Az életkorommal sosem "menőztem", és te, ki tizenéves osztod nekem az észt, mikor még helyesen sem tudsz írni? Ha ki a akarsz osztani, akkor írd meg helyesen, ne ilyen ledegradáló stítusban hibásan, és utána a következő üzenetben meg javítgatod a szavakat. Legalább ennyivel tiszteld meg a vitát!
2018. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Egyébként te mióta tegezel engem? Mert úgy gondolom, legalább három-négyszer olyan idős vagyok, mint te. Egy kis illemet kénetanulnod!
2018. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
*kéne tanulnod
2018. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A helyesírásom jól van, köszönöm szépen. Az meg, hogy elírok pár dolgot, az megesi, emberek vagyunk. De annak nincs köze a helyesírásomhoz. A koromhoz meg alapból semmi közöd. Mitől is lesz a stílusom degradáló?
2018. máj. 23. 15:11
 15/20 A kérdező kommentje:
Internetem szükséges, főleg, hogy nem is ismerlek. Tessék visszamenni dolgozni :)
2018. máj. 23. 15:12
 16/20 anonim válasza:
Leginkább attól, hogy itt veszekszel velem tanulás helyett...
2018. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Velem pont ez esett meg a múltkor. Hát mit nem mondjak elég röhelyesen néztem ki. Felnid vették és feltettek a You Tube,-ra.
2018. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#10: "A humor kategóriában senki nem vett komolyan..." A kérdés alapján, egyszerűen érthetetlen, hogy mi lehet ennek az oka...
2018. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, megesett már párszor, hogy a buszmegálló felé haladva hallá változtam, főleg esős időben. Viszont a break dance kimaradt.
2018. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet, hogy csak azért, mert olyankor már nincs se kezem, se lábam.
2018. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!