Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Break dance-hez milyen egészsé...

Break dance-hez milyen egészségi feltételek kellenek?

Figyelt kérdés
Volt egy gerinc roppanásom, voltam dokinál kezelve lettem de még néha fáj ha nem tornásztatom meg, húzódik.De riktán hála istennek.A kérdésem az lenne h szeretnék elkezdeni break-et tanulni, de nem akarom túlzásba vinni csak alapokat szeretnék tudni, és hip-hop-ot tanulni; Szerintetek lehetséges ez?Van esélyem?A gerincemre, mennyi esély van h történhet még valami?Vagy ez hanyagoljam?Félek ettől...De szretnék táncolni.És más tánc stilus tanulására is lehetne szerintetek lehetőségem?(Pl.latin, stb, ami még létezik....)Köszi, nem tudok dönteni, érdekelne ti hogy vélekedtek erről.Kösz Tina 21
2011. márc. 10. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, mint itt sztem mindenki. de ha breakelni szeretnél akkor sztem nyugodtan csináld amíg nem fáj semmid. érezni fogod ugyis ha nehezedre esik.
2011. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál!
2011. márc. 11. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!