Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Hogyan tudnék nem megbukni matekból ha folyamatosan csak 1-seket kapok a felmérőimre?

Nagyon fontos lenne, ugyanis tényleg nem tudok már mit csinálni!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: tanulás, matematika

2018. jún. 5. 12:34  Privát üzenet  

A válaszok

Ez egészen egyszerű.

Adj be kérvényt, hogy változtassák vissza az értékelést úgy, mint a háború előtt volt, ahol az egyes volt a kitűnő és az ötös a rossz, amivel buktattak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. jún. 5. 12:56 Privát üzenet

Ha már minden egyebet kipróbáltál, esetleg megpróbálkozhatnál azzal, hogy megtanulod az anyagot. Igen, tudom, hogy ez nagyon szokatlan megoldás, de állítólag működik. A másik lehetőség, hogy közlöd a tanárral, hogy félreértés áldozata lettél: azt hitted, ez is úgy működik, mint a pontgyűjtő kártyák, ha elegendő egyest összegyűjtesz, az beváltható lesz egy ötösre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. jún. 5. 13:25 Privát üzenet

Nem fogsz megbukni. Az ötös a legjobb, igaz.

Na most eddig kaptál tíz alkalommal egyest. Az összesen huszonhét. Mivel ma péntek van, ami ötöt jelent, a huszonhetet elosztjuk péntekkel, az pont négy. Tehát négyes osztályzatod lesz az év végén.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. jún. 5. 14:11 Privát üzenet
Kérd meg őket, hogy ne átlagot vonjanak, hanem adják össze a jegyeket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. jún. 5. 14:12 Privát üzenet
Egy ork nevű felhasználó válasza:

#3 Miért hazudsz? Ma kedd van. Ha elosztod a 27-et keddel, akkor 13-mat kapsz. Tehát 13-mas.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. jún. 5. 17:16 Privát üzenet
Nehezen, de rá se sz*rj. Gyere, dolgozz te is a lámpagyárban...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. jún. 5. 22:23 Privát üzenet

2-es...

Mi már csináltunk ilyet az osztálytársaimmal hogy a tanár valakit lecseszett hogy sok volt az 1ese és mi meg mondtuk hogy:de (xy néni) akkor neki van egy 5-öse mert 5 egyes 1 ötös 😂😂😂

de sajna nem adta meg neki...:D:(

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. jún. 6. 14:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S a szomszédom egy lidérc és folyamatosan felfalja az embereket. Mit tegyek? Attól félek, én leszek a követkeőöooaaaaaahhhhh.
Mit jelent ez? Mit jelent az hogy "náns"? Dominiknak hívnak és folyamatosan azt mondják rám hogy domináns vagyok. Szerintetek miért?
A Fabiám folyamatosan bámul mikor aludni akarok. Mit csináljak?
A szomszéd folyamatosan szinte mindennap bulizik esténként én meg nem tudok aludni. Most feljelentsem vagy ne jelentsem fel?
Miért rettegek attól, hogy egy kacsa folyamatosan néz engem?
Készítettem egy fekete lyukat és folyamatosan nő. Mit tegyek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!