Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti elhiszitek? Többi lent.

Ti elhiszitek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Felháborítónak tartom hogy az emberek 95% a abban a tudatban él hogy a föld gömbölyű,

Renget bizonyíték van hogy a föld lapos, az iskolákat sem értem hogy miért tanítják azt hogy gömb alakú a föld, és még a tanárok az okosak. Laposak a felhők és nem is görbe a víz, és a balaton sem létezik, arrafele egy anomáliai kivetülés van ami egy délibábként adja le a balatont, de ez is szerintem habiszti mert voltam siofokon és a balatont sem láttam, ez lehet az hogy chemtrail el LSD vagy valami más tudatmódosító hatású szert permeteznek és ezzel haluzzák az emberek agyát? Csak van akire nem hat pl rám mert én nem láttam a balatont és a földet is eredeti formájában látom, laposnak.



2018. jún. 7. 10:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Jártam már én is Siófokon, Balatonfüreden, Balatonalmádiban, Csopakon úgy, hogy nem láttam a Balatont, és még csak tudatmódosító szerek hatása alatt sem álltam. Azt pedig tényleg felháborítónak tartom én is, ha az emberek 95 %-a úgy gondolja, hogy a Föld gömbölyű, ugyanis nem az! A tanárok pedig nem mind okosak!
2018. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
De ha ennyire marhára okos vagy, miért nem mész el a szélére és esel le? :D
2018. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hat, en is abban a hitben vagyok, hogy a Föld gömbölyű, illetve geoid. Különösen azóta, amióta elolvastam a magyarorszagi "Laposföld mozgalom" vezetőivel keszült interjút...
2018. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Már jártam a szélén, és azért nem estem le, mert leültem ott, és lelógattam a lábamat, mint azt Münchausen báró tette.
2018. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem lehet le esni, mert jégtömbök vannak ott!
2018. jún. 7. 12:54
 6/27 anonim ***** válasza:
Csak Északon és Délen vannak jégtömbök, Keleten és Nyugaton - attól függ, meddig mész, szárazföld és óceán váltja egymást.
2018. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem, az egész korongot jéghegy veszi körül azon tul másik világ helyezkedik el egy nagyob körbe mint a mi világunk amelyet szintén jéghegy vesz körül és azon túl is szintén jéghegy és így tovább a végtelenségig több világ valójában ennek a körnek talán nincs is vége a mi világunk a földnek nevezett világ a középpont, de tovább nem mehetünk ki mert az egy másik faj világa és világok közti háború törne ki ha a jéghegyen tul kimegyünk.
2018. jún. 7. 13:08
 8/27 anonim ***** válasza:
Pedig én már jártam Keleten, a Csendes-óceán széléig mentem ladikon, ott megálltam, egy extra csalival felszerelt horgászbotom kivetettem, el is csíptem egy Aszteroidát, hazahoztam, most itt van az udvarban, de senkinek nem szóltam róla, mert a NASA azonnal rácsapott volna.
2018. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Wadmalac ***** válasza:

Szegény Verne...

Ha tudta volna, hogy Phileas Fogg mennyire sci-fiben szerepelt...

:D

2018. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Vernét gyakran futurista vagy sci-fi-írónak bélyegzik, de egyik legsikeresebb művében,[17] a Nyolcvan nap alatt a Föld körül címűben egy csepp sci-fi elem sincsen.

Ez a szópárbaj egyáltalán nem erről szól.

2018. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!