Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most már elhiszitek végre,...

Most már elhiszitek végre, hogy vannak ufók?

Figyelt kérdés

Ideírok még egy kérdést, ami után lesz sok magyarázat, kijelentő hangnemben, mivel én biztosan tudom, hogy vannak ufók. Persze attól még kérdés marad, mert miért nem hiszitek el, hogy vannak, mikor vannak és egyértelmű? De hogy alá is támasszam, itt egy youtube videó:

https://www.youtube.com/watch?v=VqUkFI-psAA


Tehát mi kell még, hogy mindenki elhiggye, mikor a vak is látja, hogy vannak?


2015. jan. 8. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán tényleg bizonyíték XDDD Na de hol vannak rajta az ufók? :D
2015. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, még ezek után sem. Sajnos egy youtube-s videó nem fogja megváltoztatni a hitemet.
2015. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Állj már üresbe! Hogy van toll a füledbe?
2015. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
trololol?
2015. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak ufók.
2015. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Mandelbrot-halmaz egy síkbeli alakzat, amelyet egy alapvetően nagyon egyszerű algebrai összefüggés bonyolultabb (végtelennel kapcsolatos, analitikus fogalmakat, határértékszámítást igénylő) elemzése ad meg, rajzol ki. Ezeknek az összefüggéseknek a még legegyszerűbb (bár nem az egyetlen lehetséges) megközelítési módja a komplex számok felhasználásával történhet. A Mandelbrot-halmaz a komplex számsíkon ábrázolható alakzat, amely számsík geometriailag semmiben sem különbözik a jól ismert („euklideszi”) síktól, csak a pontok számokkal való leírása más.
2015. jan. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok
2015. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Spilerke ***** válasza:
Persze, hogy vannak ufók, ha fejbe vágnak egy tányérral, és te azt nem tudod azonosítani, akkor az nagy valószínűséggel ufo volt, azonosítatlan repülő tárgy.
2015. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a trollokban hiszek (és az unikarnisokban).
2015. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!