Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Óriási szerencsém volt!...

Óriási szerencsém volt! Elhiszitek ezt?

Figyelt kérdés

Vígan kint ücsörészek az udvaron, árnyék, friss szellő, madárcsicsergés, idilli...

Nagyban nyomom a gyakorit telón, mellettem hideg sör, nagy lazulgatás nyári melóm befejeztével.

Még a fingot is simán eleresztettem. Nem is egyet, százat! 💨💨💨


De az utolsó becsúszott! 😱💩 Mondom magamnak, most akkorát akartam fingani, hogy egy nagy adag fos lett belőle. Megyek is vécére, hogy kiadjam magamból rendesen, szépen bebattyogok az idilli relaxálásomból, letolom a gatyát - ráhuppanok a deszkára, és nézem... ÉS NEM HISZEK A SZEMEMNEK! 😱


Nem érte el a gatyámat a fos! Megállította a hatalmas seggszőröm! Így még sosem örültem a seggszőrömnek! 😀🤗


Elhiszite ezt? 😃 Szóljatok hozzá!


2017. aug. 14. 15:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hát tiszta maradtam, nem kell szaros gatyát mosnom! Legjobb nyár! 😁🌅
2017. aug. 14. 15:53
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Taníts kérlek
2017. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

És jelentve lett ez a baromság.

Te ilyenkor humorosnak hiszed magad, vagy hülye vagy?

2017. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
81%
Akkor sem veszed el az étvágyam, szépen folytatom tovább az evést.
2017. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Feldobtad a napomat XDDD
2017. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Lehet csak meleg fing volt, velem is megesik néha hogy azt hiszem beszartam közbe meg csak a megszokottól melegebb volt.
2017. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem meleg fing volt, éreztem a szagát, meg azt, is, hogy a farpofáim köze jó síkos 😃
2017. aug. 14. 15:58
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Én nő vagyok és egyszer összeszartam magam másnaposan. Mondjuk otthon voltam szerencsére. Azt hittem csak egy finom puki lesz.
2017. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a seggszőrnek hála, most van ott jó adag betyárkörte. Főzz belőle pálinkát!

Egész télen kortyolgathatod, és emlékezhetsz erre a szívmelengető történetre.

2017. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Nos igen, a nagy egyedüllétben és magányban szívesen ír ilyen hülyeségeket az ember. :-))
2017. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!