Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lapos a föld? Igaz lehet?

Lapos a föld? Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Hadjatok verne vel mert ez hülyeség lapos a főld ki hogy van vele? Szerintem lehet hogy igaz de nembiztos fogjunk össze gyülytsünk pézt épíjünk ürbenjáró úszóhajót és nézzük meg fotozzuk le töltsük fel a képeket facebookra meg insta ra aztán majd mi be bizonyítsuk a főd alakját.

2018. jún. 11. 08:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sok ilyen van 1 személy nem számít :D
2018. jún. 11. 20:10
 12/21 anonim válasza:
Összeesküvés elméletet véltem felfedezni.... 2-t is!!! Meneküljünk !!!!! (A nemzetközi helyzet egyre fokozódik!)
2018. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Maga a Föld, a talaj lapos, de jóó vastag lap, mert létezik a belső Föld is; de ha kívülről ránézel az egészre, van a Földnek egy ilyen burka; tehát ha így nézed, akkor meg gömböc alakú. -szerintem.

De az is lehet, hogy karakter alakú, tehát kék. Nem is , mert lila, és teherautók mennek rajta.

2018. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Alain Delon ***** válasza:
11: De az életed is ilyen felesleges, mint a kérdésed.
2018. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tudod élvezem az életet egyszer kétszer bele fér a hülyeség is :)
2018. jún. 12. 14:45
 16/21 anonim ***** válasza:

Most jöttem a nyaralásból, így bizton kijelenthetem, a jelenség létezik.

Nekem speciel most az erszényem lapos, de tudom, erre senki nem kíváncsi, még én sem, tehát térjünk a tárgyra.


Fura dolgok történnek ezekkel az égitestekkel, elég csak a Holdat szemügyre venni, egyszer tisztára dagi, máskor meg karcsú kis sarló, még olyanra is le szokott fogyni szegény, mint az én bukszám, amiben havi rendszerességgel előfordul, hogy semmi sincs benne és ez a ciklikusság szerintem szembetűnő hasonlatosságot mutat, vagyis bizonyára a Hold is az Erste banknál tartja a folyószámláját, ahová a munkaadója, amely szerintem csak a Nap lehet, magyaros módon, meglehetősen fukaron utalja az illetményét, vagy már nyugdíjas szegény, mert hát tényleg elég öreg, így aztán hó elején dagadtra zabálja magát, akkor bezzeg van ám farhát, meg csirkeláb lakoma, de nem tart soká a dínomdánom, úgy eltűnik, mint a pinty, még csoda, hogy később újra erőre tud kapni.

Szerintem ha a Föld is Balatonra jár nyaralni, akkor semmi meglepő nincs abban, hogy kiszippantják a zsírját is, naná, hogy összecsapja a bokáit, meg a sarkait, az északit a délihez, abba már bele sem merek gondolni, ha netán a Bahamákra, vagy a Riviérára támadna gusztusa.

Azt már a sokat idézett és gyakran emlegetett, nagy hírű Felbert Zweinstein is kifejtette áldásos munkálkodása közepette, amit az Institute of Science and Technology USA hatalmas és tekintélyes épületével szembeni talponállóban szokott végezni, mint csapos, hogyaszongya:

A Föld relatív gömbölydedsége egyenesen arányos a durva és agresszív Napkitörésekkel, amelyek az egyenlítőnél dagadtabbra pofozzák az ábrázatját, elnyerve ezzel a közismert 'geoid' alakzatot, de fordítottan aránylik a hóvégi bankszámlájához, amelynek telítettsége négyzetesen csökken.

Ennek a ténynek a cáfolására eddig még senki sem tett kísérletet, így igaza fennen bizonyítottnak tekinthető.

2018. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Itt ahol lakok, lapos 😁
2018. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mik a Lapos föld megdönthetetlen bizonyítékai?


Láttam videókat arról hogy olyan távolságról is látszódnak hajók, partok városok ahonnan már nagyon nem szabadna..

Délibáb?


Akkor most hazudik a Nasa és vizalatti, CGI, és studós videókkal kábítanak minket nemzetközi szinten?



Vagy az egész vallási szentőrültség, illetve a konteók csúcsra járatása?

2018. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gömb vagy lapos-e, (egyéb forma) azt nem lehet tudni, hisz senki nem járt még olyan magason, hogy látszódjon a formája. Csak a pénzbeszedő űrügynökségek állítják az ellenkezőjét és tesznek közzé megszerkesztett grafikákat. Elrejtve ezzel az elénk tárt csodálatos szerkesztett világgal a még csodálatosabb, de átlag embernek nem való, valódi világot!

Elméleteik nagyszerűek, matematikailag bizonyítottak, de mint tudjuk matematikailag bármi bizonyítható, csak kell hozzá pár dimenzió (pl húr-elmélet).

Az embereket gyerekkoruk óta hülyítik, (programozzák) a maszlaggal, óriási összegekért cserébe, amit háborúkra lehet fordítani, amik még több pénzt hoznak...


Hogy mi van ott fenn valójában, megnézheted. Vagy nem bocsi, hisz ez nem csak pénz kérdése, kell az ő engedélyük is.

2018. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Szilviánusz válasza:
Igen, lapos. Ez tény.
2018. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!