Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem kedvelnek Engem a...

Miért nem kedvelnek Engem a csigák?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban felhőszakadás után jött a másik. A kertben véltem felfedezni barna egyedeket, akik nagy meglepetésemre cseppet sem közelednek felém. Kérdem én, hogy miért? Az egyiket befogadtam a házamba; etettem, itattam, babusgattam.


Ha esetleg a háziállatommal van a probléma, akkor itt egy pár információ róla:


- testmérete: 6,5 cm

- szemszín: fekete

- kedvenc hobbi: szeret békákat kínozni



2018. júl. 6. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha meztelenek a csigáid, akkor vagy nudiztok, vagy hajléktalanok vagytok, de bulizni akkor is lehet, csak ha közelednek feléd, mondjuk ha bekened magad májkrémmel, akkor játssz velük mezei futást, mert abban hiába jók, te biztosan nyerni fogsz, mindenféle paradoxon dacára, mert vagy Zénón volt a lüke, vagy a teknősbéka.

Ilyen apró csalás megengedhető a legjobb társaságban is, ezért a ti társaságotok igen jónak tűnik, vagyis jó társaságba keveredtél, de több fűvet már ne szívjatok, főleg pucéron a csigucikkal.

2018. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nekik elég nyálkás.
2018. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!