Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem kedvelnek mostmár a...

Norbikiraly321 kérdése:

Miért nem kedvelnek mostmár a barátaim?

Figyelt kérdés
Négyen vagyunk barátok, és tök jóba voltunk. Mindig kedves voltam hozzájuk, sohasem bántottam meg őket. Azonban egyik nap elkezdtek távolodni tőlem. Nem nagyon akarnak velem beszélgetni. Egyik nap megkérdeztem az egyiktől hogy mi a baja velem és azt válaszolta hogy meleg vagyok. Azóta próbálok vele beszélgetni facebook-on de nem ír vissza. Mi lehet a baj? Hogy kedveltessem meg magam újra velük? Rajtuk kívül nem igazán vannak barátaim. :(

2016. dec. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg meleg vagy, vagy csak rádkenték?


Ha tényleg, akkor hagyd őket. Az igaz barátot nem zavarja, hogy a haverja """ratyi""" (erősen idézőjelben) hanem inkább támogatja. Aki ilyen semmiség miatt elhagy, az nem barát. (számomra a nemi vonzódás épp olyan lényeges dolog egy barátságnál, mint a cipőméret)

2016. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg, s én nem ítélem el a melegeket.

Csak mivel ők igen ezért ha rám azt hazudják hogy meleg vagyok akkor nagyon sértően bánnak velem

2016. dec. 8. 06:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint ők elítélik a melegeket
2016. dec. 8. 06:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őket, keress más barátokat. Aki csak azért kiközösít valakit, mert "meleg", az nem igazi barát, de aki ilyet állít valakiről alaptalanul(!), az meg végképp nem az. Sz×rd le őket és keress új barátokat.
2016. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!