Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Engem most akkor átvertek?

Engem most akkor átvertek?

Figyelt kérdés

A mi nap vettem egy telefont egy Ipone Iksz S-t 30.000foritba egyik haveromtól Jenő a neve jóba vagyuk egymással.

Haza mentem kibontottam egy jó fehér dobozban volt kinyitottam és volt benne egy töltő egy füllhalgató tudjátok az aminek ilyen kerek vége van és egy A4-S lap amire egy fekete félbeharapott alma volt rárajzolva férretettem ezeket kibontom azt amibe van a telefon az ipone és feltünt hogy ez nem az ipone mert ennek nem olyan a kijelzője nincs ilyen a tetein: ••••|____|••••

Remélem értitek mire gondolok az a kis bugyok amin van a kamera megneztem a hatan S ott azt írta Nokia 3320 kiprobaltam S nem megy rajta a fészbuk akkor engem most atvertek vagy mi ??????? Az a 30000forit volt minden megtakaritasom nagyon kellet egy jo telefon erre eszt kapom segicsetek legysziiiii hogy most en rontottam el ? Vagy tetessek bele ramot?

Valaszotok elore is koszi

Udv Dzsusztin a 8. Keruletbol



2018. júl. 17. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Neem, dehogy tesó. Te mindent jól csináltál. Megfelelő tudással felvértezve, látatlanban vettél egy telefont. Respect!

Annyit kell még tegyed, hogy kisütteted az aksit, mert az új, lítiumos szerkezetek, jobban bírják így. Ne hagyd magad átverni, a kereskedők által, egyszerűbb ha beteszed a mikróba 3 és fél percre. (Tényleg ennyire, ne többre, ne ke vesebbre, már ki van próbálva)

S úgy meg azért van ráírva, hogy Nokia, mert az iPhone megvette a Nokiát s létrehozta az Ikia x-et. A lehető legkorszerűbb modell az európai piacon. :)

2018. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első csak részben írta jól, mert a Jenőt kell kisüttetni, de az időpont az nagyjából stimmel.

Figyelj Dzsusztin a 8. Kerületből, legközelebb ha van 30000 'forit' megtakarításod, akkor jobbat is tehetsz vele, vagy vidd a bankba, vagy a kocsmába, ez a két jó felhasználási mód adódik, de a Jenőt kerüld el nagy ívben, a szeme sem áll jól, meg pitiáner is, úgy hallottam, a múltkor rongyos ötvenezerért adta el a Lánchidat, ami kapásból felbecsülve is legalább a dupláját éri, de ha bármire szükséged lenne, csak keress meg, mert tőlem a frankót kapod, ráadásul pénz visszafizetési garanciával, mert én azt garantálom, hogy soha vissza nem kapod, de a Jenő szolgáltatásai, hm, ne is beszéljünk róla, mert a szót sem érdemes rá vesztegetni.

Anyagot is csak tőlem vegyél ezentúl, a Jenőé szürke, az enyém hófehér, az övétől a pad alá hengeredsz, az enyémtől a plafonra mászol, engem keress, nekem dellázz, ne a Jenőnek, aki csak átveri a kuncsaftot, de bennem megbízhatsz Dzsusztin egykomám, mert én garanciát is adok és nem hagyom, hogy átverjen bárki, mert nálam fontos a haverság.

2018. júl. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi rohadt tetves cigányt a Gy.k.-n...
2018. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

Elszúrtad, tesó.

Nem megvenni kellett volna, hanem elcsórikálni. Azzal beszerzési áron lett volna a tied.

2018. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oké oké, hogy próbálsz vicces lenni, de azért a stand app ne próbáld letölteni a telefonra. Ha érted mire gondolok...
2018. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ezek közül válassz tesvírem: [link]
2018. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os ezek nagyon dragak
2018. júl. 17. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy dragak, 30 000ft-ból "kijönnek" ezek is.
2018. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ilyen kamukerdest sem olvastam eddig, mint ez... meg ha viccnek is szántad
2018. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!