Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy összeházasodjak egy országgal?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy egy nő hozzáment az Eiffel-toronyhoz. Én hogyan házasodhatnék össze egy országgal, pontosabban Észak-Olaszországgal?

Nagyon fontos lenne.


(#kappa, de azért kíváncsi vagyok a válaszokra :D)



2018. aug. 2. 23:32
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
De erőszakkal is elveszem. :P XD
2018. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha rájössz nekem is megírhatnád. XD Bár engem jobban érdekel Oroszország (Ivan😍), Kínával majd lerendezem XD De ezt most befejezem, mert mindjárt fangörcsöt kapok XD. Am sok szerencsét.😂😂😂😂
2018. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is sok szerencsét kívánok neked Oroszországhoz! XD
2018. aug. 29. 16:11
 24/25 anonim válasza:

Úristen XD XD

szerintem ez egy reader x Veneziano fanfiction ihletése is lehet.

2021. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Amekkora részét szeretnéd Észak-Olaszországnak, magyarán amit a határának tartasz, azt rakd tele jegygyűrűkkel, és a vezetővel házasodj össze. Így Romano marad Spanyolországnak, tied meg lesz Veneziano! Vagy válj egy nagyon kicsi mikronemzetté, pl. mint Vatikán, és egyesüljetek. De egyszerűbb megoldásként szólok Angliának hogy segítsen átvinni téged egy másik formába.
2022. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!