Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért fejlődtek vissza így az...

Miért fejlődtek vissza így az autók? Régen elég hangosak voltak, most meg olyan csendesek. A 21. században olyan hangosnak kellene lennie mint egy forma 1-es autónak, erre meg csendesítik.

Figyelt kérdés
A lóerő növekedésnek egyenes arányosnak kellene lennie a hangerővel. Innen látszik, hogy a Trabant 601 a legjobb autó, ha nem számítjuk a sportkocsikat :D
2018. aug. 13. 14:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
Mi lesz veled, amikor már csak teljesen néma elektromos autók lesznek?
2018. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Éppen ez az. Aztán jönnek az elektromos repülők és azok is 0 decibelesek lesznek :( Na jó erre szerencsére sokat kell várni :) Na meg már bejött az automata váltó, már a vezetést is automatizálni akarják (Tesla, Google autó), mi marad nekünk, én 100 év múlva is vezetni akarok jó hangos autót.
2018. aug. 13. 14:20
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Rossz kategória, ez humorba való
2018. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
86%
Ez még oda is nagyon gyenge......
2018. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Eurobesorolas! A kipufogoval ,fustel manipulalnak ,folytjak,szurik,utanegetik mindez elveszi a hangjat.
2018. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Rossz helyre születtél, az itt a probléma :)

Annak a korszaknak már vége, el kell engedni a jó autókat. Két megoldás van, vagy húzós összegért kell venni valami komolyabb autót (de vannak olyan "széria" autók amiket nálunk például nem is lehet forgalomba helyezni, mert túllépi a legnagyobb megengedett hangnyomás-értéket) vagy egy alap autót kell venni, átalakítani megfelelőre és külföldön használni (már egy nagyobb felnit felrakni is szabályellenes itthon, az autó teljes egészét érintő átalakítás lepapíroztatásához meg bele sem érdemes vágni).

"én 100 év múlva is vezetni akarok jó hangos autót" Ez egyébként megoldható (már ha élni fogsz még addig). Saját földbirtok, saját úthálózat és azzal jársz rajta amivel akarsz. Ha tényleges autót szeretnél vezetni még 40-50 év múlva is, akkor más megoldás úgy látszik hogy nincs. Hacsak nem vet véget valami a technológiai fejlődésnek.

2018. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de én szívesen kitenném a kérdezőt mondjuk a BAH-csomópont kellős közepére egy lakókonténerbe pár hétre, aztán megkérdezném tőle, még mindig túl halknak találja-e a mai autókat.
2018. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A BAH csomópontnál is túl halkak.


Ilyen hangos legyen, akkor az igazi:


https://www.youtube.com/watch?v=4ql6Ha0bjtU

2018. aug. 14. 09:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy láttad-e, szerintem egy tök jó kis videó (meg úgy az egész sorozat is), és vannak benne hangos autók is: https://www.youtube.com/watch?v=hF2iP_WZxm8
2018. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Vérbeli troll, majd a modik átteszik oda ahová való (Humor, vagy kuka... remélem az utóbbi)
2018. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!