Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kitől kérjek kártérítést a...

Kitől kérjek kártérítést a hibás KRESZ tábla miatt?

Figyelt kérdés

30 éve vezetek. Nemrég, az utcánk elejére kitettek egy "egyenetlen úttest" táblát és alatta a kiegészítő tábla mutatja, hogy "1600 méter" hosszon számíthatok erre. Hűha, gondoltam micsoda változás történt 1 nap alatt. (előző napon még nem volt)

Mentem ahogy szoktam, majd 1 Km-t megtétele után balesetet szenvedtem. Frontálisan ütköztem egy ház falával.Az történt, hogy a 30 éve szinte méterre pontosan 1000 méter hosszúságú utat nem hosszabbították meg 600 méterrel, vagyis a tábla abszolút félrevezető.

Valaki ezért nagyon megüti a bokáját! De ki a felelős ?



#KRESZ #kiegészítő tábla #egyenetlen úttest
2018. szept. 5. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az orvostól, aki megadta az EÜ engedélyt. :D
2018. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ugyanattól, ugyanott kérhetsz kártérítést, mint a csiga, aki rohant és hirtelen kinőtt előtte egy fa, ezért összetörte az orrát és egy hétig nem tudott enni.
2018. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 szántóvető ***** válasza:
ez a kérdés nagyon rossz kategóriában van.
2018. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Harminc év nagy idő, Vakegér, most már tedd le a lantot, vagy írass fel szódásüveget a szemészeten, hogy ne csak kukucskálj, hanem lásd is az utat.

Frontálisan a ház falának?

Kaffa!

:)

2018. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3-as.

Te sem egy humor-est nézőjeként fogsz meghalni a röhögéstől.



#4-es.

A látásom abszolút kitűnő, még nem tervezem eldobni a kanalat.

Valahol a nagyvilágban egy vicces kedvű fiatalokból álló csapat egy felüljáró pillérére ráfestettek egy alagút bejáratát, a "túloldalon" látható volt az alagút végén beszűrődő fény.

Aztán az egyik autós át akart menni az alagúton. (nem én voltam)

:)

2018. szept. 5. 22:47
 6/18 anonim ***** válasza:

:)

Na szép, a delikvensnek az első gondolata a távoli elíziumi zöld mezők ígérete lehetett az intenzíven, ahová az alagúton simán eljuthatott volna.

Ez még csak-csak érthető, de áruld el hogy a francba nem vettél észre egy böhöm nagy házat?

Tudom, vannak jó kis komputerjátékok, ahol a kutyás öt pont, a botos néni tíz, meg mindenkinek izgalmas időnként fellátogatni a járdára, mert olyan mulatságos, ahogy a gyalogosok szökellenek szanaszét, ezzel nincs is semmi hiba, na de frontálisan?

Ez már színtiszta mazochizmus!

2018. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6-os....

"de áruld el hogy a francba nem vettél észre egy böhöm nagy házat?"


Erre két válaszom is van:


1 - Mivel már 30 éve járok ezen az útvonalon, így csukott szemmel is végigmegyek az úton. :)

2- A képernyő tetején a zöld keretben láthatod a fő kérdést. Felette van egy felirat, hogy "Kategória". Na nézd meg mellé mi van írva ?

2018. szept. 6. 00:58
 8/18 A kérdező kommentje:

Ja, most kapcsolok, neked a frontális ütközés a probléma.


Erre egyszerű a válasz.


Ez egy olyan út, hogy 1 Km után vége van az utcának, csak balra vagy jobbra lehet kanyarodni. Ha egyenesen megyek tovább, keresve a további 600 méternyi egyenetlen úttestet, akkor egy házba rohanok.

De most már nagyon restellem az esetet.. :D

2018. szept. 6. 01:04
 9/18 anonim ***** válasza:

Sose restelld, van egy ismerősöm, az majdnem így járt.

Jobbra is volt egy nő, meg balra is, előtte meg a kecske, szóval a te eseted még nem a legrosszabb, igaz te legalább ismered a Kresszt, de annak még csak egy vacak kis nyíl sem volt sehol, csak két hegyes szarv, így hát nem is tudott kiigazodni.

Ment is aztán panaszra, meg kártérítésért folyamodott, de minden eredmény egy kecskeszarv tompító ráspoly volt, de a te esetedben ez aligha válik be, mert útkanyar kiegyenesítő ráspolyról még nem hallottam sem jobb, sem balkanyar esetén.

A kecskét viszont megkaphatod, ha igényt tartasz rá, csak már tompa a szarva, meg el is van kissé kényeztetve mert ezüstcsengettyű nélkül fikarcnyi hasznát sem veszed, még ha jobbról és balról egy - egy nő állna is melletted, de máskülönben nem kell hozzá KRESZtábla, szóval legalább abból nem lehet baj.

Annyi hátránya van azért neki, hogy nincs semmi előnye, de ez viszont is érvényes, mert az viszont előnyére válik, hogy nincs hátránya.

Szóval ha beleegyezel, a kecskét olcsón megszámítom és kapsz hozzá egy tengericsikóhere kinézetű cseresznyemagolót fél áron, de meggyre sajnos nem jó, mert akkor egyszerűen elmeggy.

(ugyanitt vasúti felüljáró oszlopára alagútfesték eladó)

2018. szept. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"2- A képernyő tetején a zöld keretben láthatod a fő kérdést. Felette van egy felirat, hogy "Kategória". Na nézd meg mellé mi van írva ?"


Attól hogy te marhára vicces gyereknek tartod itt magad, mások szemében nem biztos, hogy az leszel. Inkább szánalmas.

2018. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!