Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyit lehet kihozni egy...

Mennyit lehet kihozni egy simsonból?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet feltuningolni max a simót?


Én feltuningoltam, vízhűtéssel és vodkával 192 km/hval megy. A henger full gyári 50es Szeretném még ezt fokozni, milyen keveréket ajánlanátok?Vodka-étolaj 1:60+rakok bele pár csepp tejet is színezéknek. Vagy fúrassam nagyobbra a hengert? De akkor traktor hangja lesz nem?



2016. máj. 30. 02:32
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

eleve tévedéssel indítod a témát..ugyanis a vodka káros a szelepekre...a sufniban főzött vegyigyümi rézeleje kétszer átfőzve tisztán..na attól megy mint a zerge... tej nem jó színezéknek, mert kozmál..

akkor fog igazán láncot szaggatni, ha felfúrtod ötszázasra...na, akkor már kell a hűtővízbe egy kis szörp is, hogy ne forrjon fel..


csutkagázra fel..

2016. máj. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtál aludni mi?
2016. máj. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehát nekem egy német mérnök ezt tanácsolta akit annó kirúgtak a Simson gyárból mert feltalálta ezt a módszert.
2016. máj. 30. 10:50
 4/9 anonim válasza:
0%
Nekem is pont ugyanezek az átalakítások vannak, csak mindig berugok az alcohol gőzétől! És ahogy az előző úriember is említette, nem tejet hanem szörpöt kell beletenni.
2016. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Nekem robim van.

Olyan a hangja min egy xar dongónak. XD :D

2016. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma kipróbáltam, ragadt a szörphűtéstől minden! Ti átvertetek engem. Ha meglátlak titeket, nagyon mérges leszek, és boldogtalan, ami nektek rossz lesz nagyon.


Kávéval öntöttem fel szörp helyett, éber vagyok és figyelek. Ha meghalljátok a jellegzetes kávédaráló hangot akkor az a mocim mikor mérges.

2016. máj. 30. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

szakajunk le a pálinka-hajtásról, javaslom a vízgőz meghajtást...ha nagy mozdonyok működtek, akkor a szimó pláne..


a tankba vizet teszel, és gázolajjal alágyújtasz..a gőzt a gyertya helyén bevezeted, és hátul a kipufogón távozik...menni fog mint a szél...duda helyett síp kellene, de azt nem tudom, hol lehet beszerezni.

2016. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
a szörptől nemcsak rosszabb lesz de még olajnyomásod se lessz ebben a melegben..
2016. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az Én sámsonomnál 160-nál teszem a másodikat kb. 364,76km/h a vége.Enyém csillámfas*láma fingocskával megy egy kis tündérporral keverve.
2016. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!