Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy az alkoholos filcem kupakja teleportálta magát? X'd 17/L

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy kb 10 perce sikerült leesnie a néhány napja vett alkoholos filcemnek, ami olyan gyökér módon esett, hogy lejött a kupakja. A gond ott kezdődik, hogy a kupak eltűnt. Ágyam alá még egy pók sem igazán fér be, pláne egy kupak. Szekrényeim alatt megnéztem, tökéletes bepillantást nyertem, viszont egy hajgumin, két összegyűrt papíron amit a macska bevitt játék közben és macskaszőrön kívül semmit nem láttam, pedig háromszor is megnéztem. Kicsi a szobám, így tehát ami nem szem előtt van, mint például szekrényem alatt, az össz vissz még a konvektor. Ennyi. Mindenhol megnéztem, még ott is ahol semmi esélye, mégsem találom. Macska a másik szobában gyakorolja téli álmát, így ő sem lehet ludas, hogy eljátszott vele. Még a nappaliban is megnéztem, hátha kiment az ajtón, bár annak semmi esélye mert ahhoz életre kellett volna kelnie, átfurikáznia magát a székem görgőin, kerülnie egyet az asztalom körül, aztán célirányosan az ajtóm felé menni. Amúgy a nappaliban sincs, mert miért is lenne.


Rajzos vagyok, a fekete filc nekem kincs, pláne ha új. Nem is használtam még, és közel 800 Ft volt! Azt sem tudom, hogy jött létre a művelet. Kagylót festettem az előbb, aztán valahogy megtörtént.


Minden zugát ismerem apró kis szobámnak, mindenhol megnéztem, mégsincs sehol. Most várjak a csodára, hogy meglegyen? Amúgy egy másik vékony (az alkesz. filcem vastag), szinte már üres filcemnek a kupakját rádeformítottam az filcre, így remélhetőleg megmarad, de azért akkor is egyszerűbb lenne az arra kitalált kupakot rátenni. :/


Biztos előadja majd a ház, de addig ismerve a családi szerencsét, leteszem a következő évi vizsgáimat is mire nyomára akadok (apám félpár zoknija 8 év után lett meg, az ágyneműtartóban, egy párnahuzatban amit soha az életben nem használtunk, legalábbis azóta biztos nem amióta én élek, még csak hozzá sem értünk, csak amikor költöztünk). :'D



2018. szept. 8. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy a kupak nem is volt rajta amikor leesett és valahol ott lapul az asztalon, mondjuk egy papírlap alatt?
2018. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem lehetséges. Már megnéztem, még a tolltartókat is kipakoltam. Papírok alatt pedig nem lehet, mivel azt leszámítva amit a festék ellen tettem le, A4-es papír, nincs más. Ráadásul ahonnét leesett, az asz asztalom széle, az oldalánál (hogy több helye legyen a papírnak).
2018. szept. 8. 15:57
 3/16 anonim válasza:
18%
És ehhez miért kellett ekkora szöveget írni? :D Két mondatban is ki lehetett volna fejteni a problémádat, ráadásul a kérdésnek még értelme sincs, mert attól még nem lesz meg a kupak, hogy itt kérdezed az embereket.
2018. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
0,00000000000000000000001%
2018. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most azt várod, hogy olvassam el a kisregényed egy filctollról, és utána mondjam meg hol van? Nincs jobb dolgod? Keresd a kupakot. Ejts le valamit ugyanúgy és nézd meg hova esik. Feküdj le és nézd mas szemszögből. Menj hátrább és nézd messzebbről. Mi tudom én.
2018. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
39%

ha ezt tényleg te írtad, és tényleg egy 17 éves csaj vagy, akkor nagyon dugnálak de csak a sziporkáid miatt már így látatlanba :D


Am a mellméretedtől függ a telportálási képessége. Képet pls

2018. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Mobiltelefonon kapcsold be a zseblámpa funkciót. Olyan fénye van ami mellett sokkal könnyebb bármit megtalálni ( sima lámpához képest) pláne ha fekete a tárgy. Sok sikert!
2018. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz helyen keresed a kupakot... khm... De ami bemegy, az ki is jön egyszer...!
2018. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7 azt hittem elsőre azt mndod, fogd a mobilod és hívd fel! X,D

zseb, ruházat? nem nagy az esélye hogy teleprtál, 5-10 méteres körtet elöbb lehetséges.


vagy keress valami mást, nekem bejön.

A Káoszban kerestem valamit, dobozoltam s elhagyam a diákom ugyan azon a kéten, 2 hét után feltúrtam a dobozokat semmi... gondoltam egyet és elkezdtem keresni az eggyik "tavalyi" (kémia) munkafüzetet, melybe rajzoltam, verseltem stb. Azt tán pik pakk meglett a diákom, de a munka füzet azóta se :( ... pedig ma már tényleg érdekel mi a fene volt benne.

2018. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nem teleportálódhat semmi, mert anyag nem létezik. Csak hullámok vannak és információ. 1xűen az univerzum szimulációból kiiktatódott. Túl sok információt kellett feldolgozni és a kukap nem volt fontos
2018. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!