Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megint átvertek volna? (4)

Megint átvertek volna? (4)

Figyelt kérdés

Történt ugyanis, hogy a Pennyben megláttam egy nagyon hasznos terméket.

"Emlékező habos talpbetét"


Rögtön tudtam, hogy ezt nekem találták ki.

Alig vártam a másnapot, amikor is éppen kirándulni indultunk. Reggel nyolckor ott álltunk az erdő szélén és elindultunk a turistaösvényen. Jó sokat gyalogoltunk , egy tisztáshoz értünk, majd megint be az erdőbe, majd át a dimbes-dombos területeken, egy aprócska tó mellett is elhaladtunk. Jó volt a hangulat.

Délután 4-kor úgy gondoltam, hogy ideje visszafelé indulni , de körülnézve nem tudtuk, hogy merre is van a vissza.

A család elkezdett sustorogni, hogy a nagy nyomkereső (ez vagyok én) eltévedt. Magamban röhögtem, hogy számomra mennyire bagatell dolog a visszaút megtalálása, ezek meg itt szétizgulják magukat.

Levetettem a cipőmet , kivettem a talpbetétet és nem értettem, hogy miért nem emlékezik a talpbetét a visszaútra?

Kifogtam volna egy selejtes terméket, vagy csak megint átvertek ?



#Megint átvertek volna
2018. szept. 8. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vertek át. A lábszagod nyomhatta el a szaglását.

Iránytűt a falábúaknak külön megrendelésre tesznek bele.

2018. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A cipődben csak a lábujjaid mozgására emlékezhetett.

Ha az utat kellett volna megjegyeznie, a szemedre borítva kellett volna hordanod.

2018. szept. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"...miért nem emlékezik a talpbetét a visszaútra?"

Mert addig csak az "odaúton" használtad, visszaúton még nem. Akkor meg hogyan emlékezzen rá?

2018. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát csak meg lehetett volna úgy csinálni a talpbetét szoftverét, hogy visszafelé is ismerje az utat...

Lehet, hogy ez az egész egy programozási hibára vezethető vissza.

2018. szept. 9. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ismerte volna a visszautat is (amin még nem járt), akkor nem "emlékező habos talpbetét" lenne a neve.

Akkor úgy hívnák/hívják hogy: térkép.

Azt is lehet talpbetétként használni. Na, az minden utat ismer...

2018. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Gondolom ki sem próbáltad, hogy hátrafelé gyalogolva ismeri-e a visszautat.

RTFM

2018. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nincs beépített memóriája és külső memóriakártyát kell bele tenni, amit nem mellékeltek a gyári dobozban. Átnézted a használati útmutatót?
2018. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!