Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most akkor teljesen átvertek?!...

Most akkor teljesen átvertek?! A neten találkoztam egy párszor a KMD Holding (Keresd Magad Degeszre) nevezetű oldallal.3 hete megint felbukkant egy Facebook csoportban és gondoltam "próba-cseresznye" alapon egyszer megnézem.

Figyelt kérdés

(Azt írták semmi pénzbe nem kerül ez nekem.)

Végigmentem a bevezető oktatóanyagokon és be kell valljam, tetszettek az ígéreteik. Utólag belátom, hogy csak telebeszélték a fejemet... :( Az járt a fejemben, hogy ha csak félig igaz, amiket mondanak már akkor is nyertem. Szóval befizettem. Aztán nem történt semmi. Se utazni nem tudok, se termékeket nem kapok, nem tudok semmit csinálni, nincs kit elérni, a megadott e-mailekre és a KMD Facebook oldalának is írtam, de senki nem válaszol... Ilyenkor mit tudok tenni? Már nem akarom csinálni! Van esélyem visszakapni a pénzemet? Kinél tehetnék feljelentést? :(



2016. jún. 13. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz. Ezt már bebuktad. A rendőrség is max annyit tud majd tenni, hogy a kezeit tárja szét hogy sok mit nem tud csinálni. "Keresd Magad Degeszre"- Egy ilyen nevű és ígéretekkel kecsegtető cégen meg eleve csak röhögni lenne szabad nem pedig komolyan venni.
2016. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
onlinetavmunka.blog.hu/2012/04/23/kmd_holding_a_legujabb_mlm_atveres
2016. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

"Szóval befizettem. ...

nem tudok semmit csinálni, nincs kit elérni,"


Sajnos a LEGALAPVETŐBB szabályt nem tartottad be, amit itt a neten meg kell csinálni: először megnézed az elérhetőségeket, ahol nincs cím, telefonszám, stb. az eleve szabálytalan honlap. Minden vállalkozásnak, stb. fel kell tüntetnie az elérhetőségét.

Aztán, ha esetleg úgy gondolod, akkor fizethetsz - persze ekkor is átverhetnek még, csak akkor már van valami kiinduló alap.


Azt akartam írni, nyomd fel őket a NAV-nál, vagy a Pénzügyi felügyeletnél, csahogy van egy bökkenő: fogadjunk, hogy ezt nem olvastad el, amit a honlapon találtam:


"Kifejezetten tudomásul veszem, hogy a honlap üzemeltetői a harmadik személyek által ajánlott ajánlatokért, befektetésekért, azok jövedelmezőségéért, hozamáért felelősséget nem vállalnak, továbbá nem felelnek a befektetést kínálók és a befektetők magatartásából és mulasztásából eredő károkért."


Valamint azt is leírják, hogy KIZÁRÓLAG email címen tartják a kapcsolatot - na itt azért már gyanakodnod kellett volna... Háááát, nem tudom, jogilag mit lehetne kezdeni a dologgal - "ügyesen" levédték magukat.


Lehet, majd jön valaki, aki járatosabb a jogban, s talán tud valami használható tanácsot adni...

2016. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem vették el a pénzed, te adtad oda nekik...
2016. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezek tényleg degeszre keresik magukat ha ennyi naiv ember van...
2016. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Ja, ez a Keresd magad Degeszre nálam is járt. Van egy barátnőm, aki valahogy mindig ilyenekkel foglalkozik, elhiszi, hogy munka nélkül is lesz pénze. Ő szervezett be. Elolvastam pár e-mailjüket, de kb. a 4. után meguntam. Még nem kértek pénzt, de sejtettem, hogy ez lesz belőle. Végülis mire kértek pénzt, vagy mi volt ennek a lényege?

Alapszabály egyébként valóban:

-ha pénzt szeretnél keresni, azért neked nem kell fizetni.

Sok olyan szélhámos van, aki azt ígéri, hogyha fizetsz, ajánl neked kereseti lehetőséget, ezeket sosem szabad elfogadni.

2016. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért fizettem be, mert nagyon meggyőzően leírták, hogy ez kell az "automata pénzcsináló gépezet" beindításához. Elvileg a rendszernek adnia kellett volna nekem embereket automatikusan (ez a lényege a KMD-nek), de nem kaptam senkit, a pénzemért szintén nem kaptam semmit és most, ha minden igaz, embereket kellene beszerveznem arra, hogy ők is fizessenek be, de ők se fognak semmit kapni a pénzükért, szóval ez így bukta... :(
2016. jún. 14. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

" ... és most, ha minden igaz, embereket kellene beszerveznem arra, hogy ..."


Ezt hívják úgy, hogy pilótajáték... ezer éves... sajnos megetted, mert Téged is elcsábított a "semmi munkával pénz keresés" nevű maszlag :-(

2016. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, hogy ezt tényleg bevették az emberek. Kislány koromban beszerveztek ilyenbe, csak az lett volna a lényege, hogy a sor tetején lévő embernek küldj egy képeslapot, majd add tovább a névsort. 1 hónap múlva kaptam 3 db képeslapot. Hát, ha már azt nem vették meg az emberek, akkor pénzt meg pláne nem fognak adni. Tényleg régi trükk, ez volt a nagy ötlet tőlük? És mennyit fizettél be?
2016. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A KMD valóban tömegével küldte a leveleket korábban nekem is, hogy milyen módon lehet rengeteg pénzt keresni kevés munkával és szervezzek be 10 meg 20 meg 100 hozzám hasonló hiszékeny embert akik ismét beszerveznek tömegével hiszékeny embereket de konkrét kereseti lehetőséget nem ajánlottak.Szerencsére mielőtt pénzt kértek volna tőlem leépitettem őket.
2017. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!