Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valamilyen vicces, ciki...

SophieLavigne kérdése:

Valamilyen vicces, ciki helyzet volt már veletek?

Figyelt kérdés
Tudom, sok ilyen kérdés van de már mindet elolvastam 😅 Bármi jöhet ami vicces/ciki sztori! Majd leírom az enyé(i)met is ha akarjátok 🤗

2018. szept. 14. 21:58
 1/5 anonim válasza:
0%
még nem volt
2018. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Van egy nagytestű keverék kutyám, mindenhova szoktam magammal vinni ahova csak lehet. Az osztállyal megbeszéltük, h leugrunk a Balcsira, nagyon szereti mindenki a kutyámat, néha beszoktam vinni a suliba is :D kerdeztem az ofot, h lehozhatom-e a kutyit. Mondta, h persze. Ahhaa csak h a strandra ahova menrunk nem lehet kutyat be vinni, gondolkozunk, h mit cainaljunk, mondom akkor en kint maradok vele. Aztan a keritesnel egy vas ki volt torve, es ott bemasztam a kutyaval. Ahhaa, csak h jott arra egy dolgozo, gyorsan radobaltuk a kutyira a torolkozoket, csak, h fel sem tunt, h a feje kilatszott xd de csak rohogott rajta az alkalmazott is :D
2018. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Öltöztünk át tesire, es meg gyorsan elfutottam pisilni. Ahha csak, h jott a tesi tanar, mindenki kikott en meg bemt maradtam. Bezarta az ajtot. Tudni kell, nekem klausztrofobiam van, tok bepanikoltam, es elkezdtem kiabalni. Vissza jott a tanar ur, es bele torte a kulcsot a zarba xd en mar annyira bepanikoltam, h sirtam es kapkodtam a levegot, o meg berugta az ajtot, kileptem, es sirva a nyakaba ugrottam xd aztan ossze estem xd elajultam, es bevertem a fejem, igy vegul a korhazvan kotottem ki agyrazkodassal. Azota nm merek elmenni pisilni tesi elott xd
2018. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
16%
Bölcsi beszoktatáson voltam a kislányommal!! Egyik anyukával beszélgettem. Megláttam egy csúnya kisfiút!! Tényleg gáz mert megtarthattam volna magamnak, de nem így volt! Mondtam az anyukának hogy, szegény gyerek milyen kis csúnyácska sajnálom a szüleit!! Pfff pont ő volt az anyukája!! Kínosan próbáltam egy masik kisfiúra mutatni de nem sikerült ebből kimasznom!!
2018. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 hasonló már velem is történt. Szegény gyerek :( Én se akartam bunkó lenni, de nem tudtam magamban tartani.
2019. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!