Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés
SophieLavigne nevű felhasználó kérdése:

Valamilyen vicces, ciki helyzet volt már veletek?

Tudom, sok ilyen kérdés van de már mindet elolvastam 😅 Bármi jöhet ami vicces/ciki sztori! Majd leírom az enyé(i)met is ha akarjátok 🤗

Keress kérdéseket hasonló témákban: vicces, ciki, iskola

2018. szept. 14. 21:58  Privát üzenet  

A válaszok
még nem volt

# 1/5Időpont 2018. szept. 16. 17:47 Privát üzenet
Van egy nagytestű keverék kutyám, mindenhova szoktam magammal vinni ahova csak lehet. Az osztállyal megbeszéltük, h leugrunk a Balcsira, nagyon szereti mindenki a kutyámat, néha beszoktam vinni a suliba is :D kerdeztem az ofot, h lehozhatom-e a kutyit. Mondta, h persze. Ahhaa csak h a strandra ahova menrunk nem lehet kutyat be vinni, gondolkozunk, h mit cainaljunk, mondom akkor en kint maradok vele. Aztan a keritesnel egy vas ki volt torve, es ott bemasztam a kutyaval. Ahhaa, csak h jott arra egy dolgozo, gyorsan radobaltuk a kutyira a torolkozoket, csak, h fel sem tunt, h a feje kilatszott xd de csak rohogott rajta az alkalmazott is :D

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. szept. 16. 22:09 Privát üzenet
Öltöztünk át tesire, es meg gyorsan elfutottam pisilni. Ahha csak, h jott a tesi tanar, mindenki kikott en meg bemt maradtam. Bezarta az ajtot. Tudni kell, nekem klausztrofobiam van, tok bepanikoltam, es elkezdtem kiabalni. Vissza jott a tanar ur, es bele torte a kulcsot a zarba xd en mar annyira bepanikoltam, h sirtam es kapkodtam a levegot, o meg berugta az ajtot, kileptem, es sirva a nyakaba ugrottam xd aztan ossze estem xd elajultam, es bevertem a fejem, igy vegul a korhazvan kotottem ki agyrazkodassal. Azota nm merek elmenni pisilni tesi elott xd

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. szept. 16. 22:33 Privát üzenet
Bölcsi beszoktatáson voltam a kislányommal!! Egyik anyukával beszélgettem. Megláttam egy csúnya kisfiút!! Tényleg gáz mert megtarthattam volna magamnak, de nem így volt! Mondtam az anyukának hogy, szegény gyerek milyen kis csúnyácska sajnálom a szüleit!! Pfff pont ő volt az anyukája!! Kínosan próbáltam egy masik kisfiúra mutatni de nem sikerült ebből kimasznom!!

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. szept. 18. 17:21 Privát üzenet
Tommka nevű felhasználó válasza:

#4 hasonló már velem is történt. Szegény gyerek :( Én se akartam bunkó lenni, de nem tudtam magamban tartani.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 15. 19:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kínos vagy vicces WC-s történetek?
Hogyan találkoztál a legjobb barátaiddal? Mi volt a legfurább sztori amiből később mély barátság lett?
Mi volt a legviccesebb, avagy legabszurdabb eset, ami történt veled suliban?
Kerültetek már vicces helyzetbe elírás miatt?
Mondanátok nekem trollkodásokat?
Volt már valakinek olyan cikis élménye, amin a "szemtanúk" szakadtak a röhögéstől, de a helyzet mégis égő volt?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!