Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találkoztál a legjobb...

Hogyan találkoztál a legjobb barátaiddal? Mi volt a legfurább sztori amiből később mély barátság lett?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 22:47
 1/5 anonim válasza:
5 éves koromban költöztünk el egy városba és a szomszéd kisfiú 3 éves volt összehaverkodtunk és mindig kint játszottunk az utszán estig. Most is jó haverok vagyunk 16/L. Szerintem a fijú-lány barátság tovább tart de csak akkor ha kiskorotok óta ismeritek egymást (tapasztalat). :)
2016. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fura sztori nem nagyon volt. Apám gimis barátjának lánya (bár az kicsit érdekes a sztoriban, hogy vmiért - mindenki mást mond, hogy miért - megszakadt közöttük a kapcsolat, és csak 14 évesen ismertük meg egymást), munkatárs, barát barátja, osztálytárs... mondjuk a többség azóta le,mozsolódott, túl sok igazán jó barátom nincs, és nem is igénylem őket most már (de lehet, azért, mert több okból is megszoktam az egyedüllétet és sokat csalódtam is).
2016. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
7 éves korom óta ismertem. Haverok voltunk, de mindig magányos farkasnak éreztem magam. Jó társaság volt, elvoltam vele. Aztán 13 évesen csináltam egy hatalmas hülyeséget, mikor kérdőre vontak vállaltam a tettemet, de ő szintén vállalta. Hazudott értem és vállalta volna a következményeket. Végül jól is jöttünk ki az egészből. Abban a pillanatban jöttem rá, mit jelent a barátság. Azóta sem árulta el senkinek, hogy mi történt, szóba se hozza. 25 évesek vagyunk, együtt dolgozunk, olyan mintha a testvérem lenne.
2016. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. 3 osztályos koromban lehetett. Akkor még úgy ment, hogyha születésnapot ünneplünk, akkor az egész osztályt meghívjuk, és együtt vagyunk (~25 személy). Általában mindenkiére elmentem, viszont volt egy lány, akiéről minden évben lemaradtam, mert épp akkor betegedtem le. Nem is bántam, mert egy bunkó kis liba volt. Első évben nátha, másodikban bárányhimlő, harmadikban hasmenés. Anya úgy érezte, hogy rosszul jön ki, hogy az övét mindig kihagyom, ezért megbeszélte az anyjával, hogy majd átmegyek hozzá, mikor jobban leszek.

Az elején még elég kínos volt, mert ritkán beszéltünk egymással, másik társaságba tartoztunk (én extrém félénk voltam, alig beszéltem, ő pedig hangos és közvetlen). Végül elbeszélgettünk rajzfilmekről, rajzolgattunk, és megmutatta a játékait. Kiderült hogy egész jól kijövünk, és a suliban is elkezdtünk beszélgetni. 4. osztályban összeveszett az akkori legjobb barátnőjével, és elkezdett egyre többször odajönni hozzám, iskola után/hétvégén is találkoztunk, aztán konkrétan minden szabadidőnket együtt töltöttük. Mindketten változtunk egy csomót. Én nyitottabb lettem, szókimondóbb, ő szerényebb lett, és megtanulta hogy nem mindig úgy a helyes, ahogy ő gondolja. Szóval átragasztottuk egymásra a személyiségünk egy részét. Ötödik osztály végén a családjával egy másik országba költöztek, de neten tartottuk a kapcsolatot. Néha hazalátogattak, nyaranta pedig heteket töltöttem náluk. Ő volt a fő oka annak, hogy megcsináltattuk a magyar állampolgárságom, most ugyan abba a középiskolába járunk.

Luv u Kata ♡ :3

2019. aug. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én áltisk elsőben barátkoztam össze. Odaültettek mellé.

ő: te, az unokatesóm jóban van a padtársával.

én: szuper.

ő: legyünk barátok, mi is.

én: felőlem ok.

és így lettünk barátok

2021. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!