Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az ismerős csaj a szomszédban...

Az ismerős csaj a szomszédban állítja, a gyereke nem embertől van. Lehetséges lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez nem kamu, mármint, hogy hogyan lehet gyereket nemzeni.Szóval a csajnak van egy kislánya és amúgy korábban mielőtt még nem volt meg a lánya nagyon perverz volt.Ő azt mondja a lánya nem pasitól van, hanem az Opel Kadettjétől!!Hát amikor meghallottam aut hittem nem jól hallok!A nő állítja ő nagyon szerette magát kielégíteni a sebváltóval éa elmondása szerint nem volt már jó ideje pasival, szóval az azt mondja csoda történt! Szerintetek a csajjal mi a f* sz lehet? ,Amúgy a lánya szép kid szőke aramyos gyerek. De ilyen nem létezik amit az anya mesél, hogy terhes lett egy autótól!

2018. nov. 10. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezt válaszra se méltatom.
2018. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ekkora kamut kitalálni. Igen, terhes lett a sebváltótól :D Hát ez most megmosolyogtat.

Amúgy meg kamuzza, hogy nem volt pasival. Ne tennétek már tele a gyk-t ilyen gyökér kérdésekkel.

2018. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó...nem gyökéri hanem gyakori...nézd már meg az oldal címét... :DDD

Nem hinném,hogy egy sebváltó emberi spermiumot adott neki...

2018. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem a sebváltó volt, hanem amikor aláfeküdt a járgánynak, becsusszant a kipufogó, na és, hm, a többi kipontozva ...

A kislányka nem hiába berreg, ha futkározik, bizony ilyen lehetséges.

Már uborkafejű gyerekkel is találkoztam és az anyja tényleg sokszor vesz uborkát a piacon, meg láttam kockafejű gyereket is, akinek az anyja mindig TV-t néz, de a legfurcsább az volt, amikor az állatápoló felesége látogatást tett az Állatkertben.

Képzeljétek el, a gorilla kikapta a babát a babakocsiból és az asszonyka meg a ketrecből a gorillabébit és a szívükre ölelték boldogan elveszettnek hitt kis kedvencüket, de minden jóra fordult, tehát nem kell aggódni.

Egyébként az autógyárakban kanos szerelők gyakják a járműveket a szaporítás céljából, de sajnos képet nem mutathatok, csak a szexualitás rovatban lehet megnézni ami 18 éven felülieknek szól.

A munkásoknak felvételkor meztelenre kell vetkőzni és van akire csak rápillantanak és a méret alapján már küldik is a kamionrészlegbe.

2018. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

persze hogy lehet.s ha a kipufogóval csinálja a gyerek néger lesz 🤣🤣🤣

viccet félretéve remélem a kislánynak nem lesz baja hogy anyuka ilyen

2018. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó...nem gyökéri hanem gyakori...nézd már meg az oldal címét... :DDD"


Állítsd le magad, mert úgy megtolom az arcod a palacsintasütővel, hogy perzsa macska-pofád leszesz!

2018. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....mondjuk a csaj tényleg bolond, de ő azt mondja neki a kocsi a partnere mert soha sincsen merevedési zavarai...Mondjuk megértem mert a sebváltó mindig áll...szóval tudjátok ilyen elmebeteg emberek járkálnak szabadon az utcán. Döbbenetes!
2018. nov. 12. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges.
2018. nov. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Suzuki Swiftek így születnek ilyen tömegszámban :D 2 Suzuki összeérinti a sebváltóját vagy a kipufogóját és szaporodik :D
2018. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!