Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi másért jelöl be egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi másért jelöl be egy csaj ha nem azért mert tetszem neki?

Figyelt kérdés
Látásból ismerjük egymást, de köszönőviszonyban is alig vagyunk. Csak úgy nem szokása bejelölni mindenkit mert nincs sok ismerőse. Lehet én vagyok másmilyen, de én senkit nem szoktam bejelölni még akkor sem ha nagyon tetszik egy csaj.

2018. szept. 25. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
kellettél a ronda pasi gyűjteményébe
2018. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
51%
Ezeket úgy szoktam kiküszöbölni, hogy az ismerősök ismerősein kívül senki se tudjon jelölni. Vadidegenek tehát kizárva, de még így is be szokott jelölni olykor néhány olyan forma, akiket sohasem láttam. Ezek a jelölgetős csajok általában végigcsekkolják az idővonaladat, lementenek néhány fotót, majd azzal a lendülettel törölnek is. Részemről meg törlés, tiltás. Korábbi munkahelyemen is volt 1-2 olyan csaj, akiket tiltottam, mert k#rvára nem voltam kíváncsi az idióta megosztásaikra, amikkel naponta zaklatták az időfalamat.
2018. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még akár véletlen is lehetett. Mobilon könnyű mellényomni és lehet, megjelentél neki a kit ismerhetek részen.
2018. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!