Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Pasik! Hány 173 cm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Pasik! Hány 173 cm és 60 kiló alatti huszon/harminciksz éves pasit ismertek? És közülük mennyien szüzek még?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én is ezen paraméterek alatt helyezkedek el és még sosem volt barátnőm és kíváncsi lennék, hogy van-e még hasonló sorstársam. Ha ismertek ilyen pasit, akkor egy rövid kis jellemzést (személyiség, belső, karrier) szívesen olvasnék róluk. Légyszíves ne tereljétek a szót olyan kommentekkel, hogy "menj el kondizni/fogadd el magadat". Konkrétan a kérdésre válaszoljatok és kíváncsi vagyok ezekre a pasikra, hogy velük mi a helyzet. Ha ezen ismerőseiteknek volt már vagy jelenleg is van barátnője, akkor azt is írjátok le, hogy az illető hölgy hány év körüli és milyen kaliberű (kinézet). Szeretném tudni, hogy a jelenlegi alacsony, sovány alkatommal milyen csajra van esélyem huszoniksz évesen.

2017. máj. 30. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is, a kérdésed nagyon rossz. nagyon külső alapú, alulértékeled önmagad. és mielőtt még azt válaszolnád, hogy nem a kérdésre válaszoltam...arra nem is vagyok hajlandó, egyébként van 33 éves alacsony, vékony pizzafutár ismerősöm, nagyon jó fej, a barátnője 9 évvel idősebb, magasabb mint ő..most ez nem fogja azt jelenteni, hogy neked csak 41 éves, fekete hajú barátnőd lehet...na mindegy. rakd rendbe az önértékelésed, anélkül úgy sem lesz normális kapcsolatod.
2017. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyet mindenképpen, aki igaz még csak huszonéves, de már nem szűz, a páromat. :)


Milyen barátnője van? Hosszú hajú, vékony, alacsony.

2017. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha huszonévesen a centik és a kilók ennyire elöl vannak az értékrendedben, garantálom, hogy még évekig egyedül maradsz.


Én 17 voltam, mikor elvesztettem a szüzességem, a 168 centimhez akkor lehettem kb. 60 kiló. Kondiztam már akkor is, az évek során pedig beállt 70-re a súlyom. Azt sem értem, miért terelésnek tekinted, ha valaki azt mondja, menj el kondizni. Én sem haltam bele, nem szedtem semmit. Amúgy gimi elején még 52 kiló voltam. Volt évekig tartó komoly kapcsolatom és szexkapcsolat is, több is. Vékonnyal, ducival, magasabbal, alacsonyabbal is. Egyszer voltam egy 35 évessel, de az borzalmas volt (nem a kora miatt!), de voltam 17 évessel is.

Volt egy haverom, aki 173 centi, és korábban tuti nem volt 60 (most 65-70 kiló között van). Ő volt az egyetlen srác, aki már általánosban elvesztette a szüzességét, és jobbnál jobb nőkkel volt azóta is, mióta elballagtunk. Egy állásközvetítő cégnél dolgozik, diákmunkának indult, de most úgy néz ki, nem is folytatja az egyetemet. (Igazából nem tudom, az elmúlt 1 évben nem nagyon beszéltünk). Kimozdulós, nyitott, jó fej srác.

Aztán volt egy gyerek, aki elég szélsőséges példa, de azért leírom. Velem egymagas volt kb., és ő is elkezdett kondizni a gimiben, de ő szedett is mindenfélét, szóval sokkal nagyobb lett, mint én. A családjának vállalkozása van, szóval ő is már gimiben BMW-vel járt suliba, azóta is van neki valami német kocsija. Tény, hogy egész sok ilyen tipikus buta **csával láttam együtt, és most úgy tűnik, hosszú ideje együtt van az egyikkel. Elég primitív a gyerek, de kilóg a sorból, több hozzá hasonló ismerősöm nincsen.

Volt általánosban mégegy vékony srác, ő ilyen 170 körül lehetett. Nekik is azt hiszem vállalkozásuk volt, és próbálkozott a lányoknál az osztályban, de szerencsétlen nagyon béna volt. Az egyik lány mesélte, hogy egyszer egy piros Suzukival elvitte őt "kocsikázni", és szánalomból elvette a szüzességét a srácnak, már 18-19 évesen. Hogy ebből mennyi igaz, az jó kérdés, de én el tudom képzelni; a lány elég könnyen kapható, a srác meg buta, mint egy tök.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Amúgy továbbra se látom értelmét a kérdésednek, de ha van még amire kíváncsi vagy, kérdezz nyugodtan.


23/F

2017. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két ilyen srác van a szélesebb haveri körömben, egyikük sem szűz. Személyiségileg, karrierszempontból mind a ketten teljesen mások.


- Az egyikük egy elvontabb, "művész típus", hónapról hónapra él nagyon alacsony jövedelemből, alkalmi munkákból. 13 éve ismerem, ezalatt komolyabb 3 barátnőjét ismertem meg, mind a három gyönyörű lány volt (babaarc, vékony, formás, volt aki magasabb volt nála, volt aki nem), személyiségileg pedig hasonló labilisabb "művészlélek" volt, mint haversrác.


- A másik ilyen haver egy hatalmas csajozógép, vicces, nagydumás (nagy karrierje neki sincs, irodában dolgozik átlagbérért), megszámolni sem tudnám, hány nővel láttam a 8 év alatt amióta ismerem, viszont komoly kapcsolata csak egyszer volt azóta, kb 1.5-2 évig tartott, nem emlékszem pontosan. Ezek a lányok mindenfélék voltak, szépek-csúnyábbak-kövérebbek-vékonyak, haver szerint mindegy, csak fogja meg valamivel az adott nő.. Komoly kapcsolatot sokáig nem is akart, az elmúlt pár évben ez változott, de ezen a téren nem túl szerencsés, amíg pár éjszakára mindig be tud fűzni valakit, addig komolyra valahogy nem.

2017. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sógornőm párja nagyon max kb 170 cm (sose mértem le, de én 164 vagyok és csak pár centivel magasabb) és 52 (!) kiló, 39 éves...Egyébként tök normális srác, átlagos kinézettel. Bár nekem a személyisége nem jön be hosszú távon...szerintem kinyírnánk egymást ha együtt kéne lennünk :D
2017. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Többet is ismerek. Így hirtelen 3 jut eszembe. Az egyiknek nagy nehezen sikerült barátnőt találni majdnem 10 évnyi szingliség után. Szegénynek amúgy nem a magassága és a súlya gáz, hanem, hogy nagyon igénytelenül néz ki (hosszú zsíros copfos haj, előnytelen lógós ruhák). Személyiségre viszont jófej, viszonylag értelmes. Ennek ellenére lett barátnője, egy teljesen átlagos, alacsony, barna hajú, egyszerű lány, akit az utcán nem néznek meg, mert annyira jelentéktelen (de nem ronda!). A másikat már úgy ismertem meg, hogy volt barátnője. Szintén egy teljesen átlagos lány. A harmadik pedig homoszexuális. :D

Egy szűz pasit ismerek, de ő 180 magas, helyes arcú, sportosabb alkatú és diplomás. Csak szegény annyira szerencsétlen és nyámnyila, hogy emiatt egy nő sem tud hozzá vonzódni. Egy szót nem szól, de ha mégis elkezd valamiről beszélni akkor csak lefárasztja az embert az agymenéseivel... Szóval ne add fel. :D

2017. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én 76 kiló vagyok, de a többi stimmel, és nem, nem vagyok szűz. Jelenleg éppen nincs barátnőm, még nem hozta fel a témát egyik sem, de több nővel is ismerkedem. Szexxel nincs gond.


Nem igazán vagyok a "rendszer" rabja, szabad beosztásban vagyok mindenhol, több helyen is dolgozom, távmunka, IT. Emellett pszichológiával, coaching-gal foglalkozom szabadidőmben, keresem a kihívásokat, és hajtom az álmomat, életcélomat, rengeteget szocializálódom, és rengeteg különféle hobbim van, közben néha feljövök ide és ha valaki tanácsot kér, próbálok segíteni.


33F

2017. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerek többet is.


Van 170 centis, van 167, 165, de 160 centis is. A legutóbbi házasságban él, egy 15 centivel magasabb lánnyal, a többi sem szűz. Több éves kapcsolatban élnek mindannyian.


A 170 centis srác 30 éves, az egyedüli aki nem vékony, picit testes, van egy kis pocakja, de nem kövér. Járt egyetemre de nem fejezte be, egy gyárban dolgozik futószalag mellett. Vidéken él a barátnőjével. Hosszú fekete hajú, kék szem, bozontos szakálla is van. A lány átlagos testalkatú, nem vékony, de túlsúlya sincs. Nagyon szép arca van:) 9 éve vannak együtt.


A 167 centis pasi szakácsként dolgozik, eléggé szoknyavadász. Rövid fekete haj, barna szemű, 55kg körül van. Jelenleg 3 éve van barátnője, előtte is több csaja volt. A legelső barátnője (menyasszonya) szült neki 2 gyereket, de a pasi otthagyta őket mikor a másodikkal terhes volt). Minden csaját megcsalta akiről én tudok, a jelenlegit is megcsalja. Pont múlt héten dumáltam vele útóljára, akkor ujságolta. Annó a menyasszonyát is csalta (akitől a gyerekek vannak). A pasi amúgy 28 éves. Minden lányt láttam legalább képekről. Az egyik volt csak magasabb nála, a többiek alacsonyak vékonykák, szerintem helyes arcuk van, egyik sem csúnya.


A 165 centis pasi a férjem legjobb haverja. Szőke hajú, kék szemű, borostás, elég vékony. 6,5 éve van barátnője. Ő picit alacsonyabb, vörös hajú, vékony lány. Nem élnek együtt, mindketten a saját szüleiknél laknak otthon. A pasi csak az anyjával. A srácnak van egy motorja, és sima alkalmazottként dolgozik. Amennyire én tudom nem keres sokat. 120 ezer körül. Amúgy 28 éves, a barátnője 25.


A 160 centis férfi 31 éves, 9 éve házasok a feleségével aki 15 centivel magasabb nála, elég vékonyak is mindketten. Gyorsétteremben dolgoznak. Ugyanott, ahol megismerkedtek.


Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2017. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most van a 2.barátnője.Mindkettő vele egymagas.Hogy milyen személyiség?Hát egy idióta,mást nem tudok mondani.Okosnak nagyon is okos,mechatronikai mérnöknek tanul.De ordibál,sikogat,állandóan felhívja magára a figyelmet.Ilyeneket mond,hogy "ma hazamegyek és teleszarom a wc-t" meg az intim dolgokról beszél állandóan
2017. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyébként akiket leírtatok,hogy 160 cm 165 cm 167 cm 170 cm stb.honnan tudjátok ezeket?Talán lemértétek,hogy ki hány cm hány kg?
2017. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!