Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 2 hónapja nem jött meg de nem...

2 hónapja nem jött meg de nem voltam senkivel. Lehetek e 2. Szűz Mária?

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 23:01
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Még nem sok ideje van a hasamban születendő gyermekem de már akkora mint ha 9 hónapja itt lenne!
2019. jan. 13. 14:31
 32/42 anonim ***** válasza:

#29# : "Az Antikrisztust ne beszélj baromságot ne széditsd szerencsétlen Ő már megszülték régen na most te szentséges SZŰZ MÁRIA mesélj mikkor fogsz szülni JÉZUST mert te fogod majd irj nekem légy áldott"


Kedves!


Jézus már egyszer leszületett testben, akit "Szűz" Mária hozott a világra. Még-egy ilyen Jézus születés nem lesz. Jézus legközelebb dicsőségben fog visszajönni a Szent Angyalokkal és a feltámadt szentekkel.

2019. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Lári fári beszéd!!!a kérdeźő most fogja megszülni igy fog eljőnni a többiekkél együt mindenki leakarja beszélni a kérdezőt a csodáról!!!!!!
2019. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Senki nem akarja lebeszélni a csodáról, ha valóban így történt, mármint-hogy szeretkezés nélkül és egyéb beavatkozás nélkül esett teherbe az illető.

Ám második "Szűzmária" és második "Jézus születése", teljes mértékben kizárva, mert a már egyszer megtörtént!


Azért írtam, hogy maximum az Antikrisztus születéséről lehet szó. Ami érthető, hiszen amikor eljő, a jó és szép oldalát mutatja az embereknek, Istennek kiáltja ki magát, és amikor merényletet követnek el ellene, halálos sebe ellenére feltámad majd a halálból, leutánozva Jézus feltámadását.

2019. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Szerintem Jézus csak vissza akar térni a földre emberi formában
2019. jan. 15. 10:52
 36/42 anonim ***** válasza:
De azt te hordod a pocakba megszált a szentlélek !!!!!!!!!
2019. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Na mizu??
2019. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Emberek őszinte leszek. A kommentek alapján én az antikriszussal vagyok várandós és ez a gondolat nagyon megremit engem. Hiszen nem akarok egy ördögi lényt erre a világra hozni
2019. jan. 16. 21:21
 39/42 anonim ***** válasza:
Hát akkor boldog babavárást!
2019. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem nem te jézust hordod a méhedbe kártyát vetettem meg zöldborsót lehet hogy kirai?de besikerül lesz korán borsóm ja szóval Szűz Mária türelem mikkora vagy kiirva
2019. jan. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!