Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mária bababolt, vagy Mini-manó?

Mária bababolt, vagy Mini-manó?

Figyelt kérdés
A mini-manóból rendeljük a bútort, de a Mária olcsóbbnak tűnik, ott az eladók is kedvesebbek voltak. Nektek mik a tapasztalatok? Első baba így szeretném a bevásárlást 1 helyen letudni, és nem tudom melyikben kezdjek!
2017. máj. 10. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi mindent ott vettunk ahol a szoba joheto ket-harom bolt kozul, ahol olcsobb. Szerintem ez evidens.
2017. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi duplan irtam hogy "ahol"
2017. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Amugy nem kell mindent egy helyen letudni, 9 honap (na jo 8) van mindent beszerezni, ne kapkodd el, es foleg ne ilyen butus szempontok alapjan donts hogy "muszaj mindent egy helyrol".
2017. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem írtam hogy muszáj, de nem budapestiek vagyunk, így nem szeretnénk sokat rohangálni be a városba, másfelől nem is tudok sokat vásárolgatni, élőben meg jobb látni a dolgokat.
2017. máj. 10. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Azért ha feljöttök Pestre, egy nap alatt legalább 3 helyre kényelmesen el tudtok menni, és sok ezer Ft spórolható, de ti tudjátok... Egyébként meg lehet, hogy egy helyen meg se kaptok mindent.

Nem tudom, hogy mennyit szándékoztok költeni, ha már egy helyen akartok mindent megvenni, de pl. a Babaszafariban jelentős kedvezmények vannak nagy összegű vásárlás esetén.

2017. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írjon olyan is kérem, aki mindkettőben volt: eladók hozzáállása, engedmények, választék, rendelés esetén gyorsaság, stb.
2017. máj. 10. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Az engedmenyeket es valasztekot neten is meg tudod nezni. Az eladok kedvessege meg nem szamit annyit mint a megfekelo ar. Kicsit gyerekesen gondolkodsz ;)
2017. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszönöm az eddigi hozzászólásaidat, bár sokat nem segítettél, egyszerű véleményekre voltam kíváncsi, nem a gondolkodásom kritizálására, vagy az állapotom megkérdőjelezésére, időbeosztásom optimalizálására.
2017. máj. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!