Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 10 hetes várandós...

Jelenleg 10 hetes várandós kismama vagyok a 2. babámmal! Vácon szülnék tapasztalatok az orvosokról, És a szülészetről?

Figyelt kérdés
Én a Szaniszló doktor,és a Géczi Mária doktornő között vacilálok!Pár éve voltam ott utoljára a lányomat nem Vácon szültem.Az árak mindenképp érdekelnének,meg a magánrendelések is.Az összes ottani orvosról várok információkat és ajánlásokat!

2013. jan. 25. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én egy orvosról biztosan lebeszélnélek: az pedig Bényi doktor. Engem ő császározott négy éve. Nem volt őszinte és ráadásul pénzéhes. Futószalagszerűen végzi a vizsgálatokat, de ettől még jó szakember. 7000 Ft egy vizsgálat a magánrendelésén, szülésért nem tudom mit kér, mert anno nem kötötte ki.

Most Szaniszló doktorhoz járok sztk-s rendelésre, válaszol a kérdéseimre, udvarias. Neki magánrendelése nincs, de ha kéred, fogad külön a kórházban, a tarifát nem köti ki. Viszont azt hallottam, ötvenezret kér egy szülésért.

Gyurkovics doktor szintén jó szakember, mogorvának tűnik, de ha kérdezel, mindenre válaszol.Róla hallottam jót is, rosszat is. Magánrendelése 7-8000.

Dubecz Dániel Vácon rendel, csak magánrendelése van, sztk-s nincs, de Vácon vezet le szülést. Magánrendelése 8000, nagyon sokan szeretik őt, csak jót hallottam róla a barátnómtől, meg másoktól is. A többiről igazából nincs tapasztalatom.

2013. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kimerítő válaszodat!!!

Igazából én nem tudok és nem is szeretnék 40-50-ezernél többet fizetni a szülésért.Hiszen megkapják a fizetésüket és szerintem ha hetente legalább egy szülésük van és csak 50-et kapnak egyért az már elég jó fizetés kiegészítés!A Géczi Mária doktornőről van valakinek tapasztalata?Esetleg a gátvédelemről mi a helyzet Vácon?Előző szülésemnél vágták és felszívódó varratot használtak!

2013. jan. 25. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel,bocsi kérdező, idén szeretnék teherbe esni,2-3 hónap múlva szeretnék orvoshoz menni,valószínűleg Dubecz doktorhoz fogok menni. Még nem voltam nála,de ajánlják!
2013. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én dr. Dubecz Dánielhez jártam, és maximálisan meg voltam vele elégedve. Kedves, rendes doki, és ha felkéred a szülésre, nem mond árat. Annyit adsz, amennyit akarsz, nem fog vitatkozni. :)

Én nagyon bírtam, jó fej volt.

Sajnos nekem császárom lett, mert a lányom csak nem akart kijönni, de a császárt is nagyon szépen megcsinálta.

Vajúdás alatt pedig sokszor benézett. Terhesgondozásra is hozzá jártam, magánrendelésre, és ott is mindig alapos volt.

Én őt ajánlom.

2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló azt írta a Dubecz doktornak csak magán rendelése van.Mi messzebb lakunk Váctól így Az utazás meg Az orvos Az sok lenne!
2013. jan. 29. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó és így is meglett a négy "pecséted" a terhesgondozásról,hogy megkaphasd az anyaságit? Ugyanúgy érvényes a magánrendeléses vizsgálat erre?

Köszi!

2013. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mennyi a magánrendelésen egy alkalom ára!Ultrahang van?
2013. jan. 29. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy kérdeztetek.

Naná, hogy meglettek a pecsétek. A magánrendelőben éppúgy megkaptam a pecséteket, mint máshol kaptam volna.


A rendelés amúgy 8000 Ft volt, és igen, természetes van ultrahang.

2013. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bianka27 válasza:
Géczi Mária nagyon rendes és nem kér pénzt, annyit fizetsz amennyit te gondolsz. Viszont arra figyelj, hogy a váci kórházban nagyon sok a császár, amikor én szültem 5 nap alatt 3 kórterem tele lett.
2013. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahol a nagy gyerekem szültem Ott is sok a császár.Engem oxitocinnal kellett indítani.5 óráig tartott a szülés.
2013. febr. 18. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!