Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Próbál elcsendesíteni a...

Próbál elcsendesíteni a Föderáció?

Figyelt kérdés
Mind ahogyan azt mindannyian tudjuk egy újabb invázió az újra egyesült Galaktikus Föderáció által imminens. Egyre több és több jel utal arra, hogy újra megpróbálkoznak és én gyanakvásaimnak hangot is adtam, illetve próbáltam több információt gyűjteni az Ellenállás újraszervezéséhez azonban az itt feltett valamennyi kérdésem törölve lett (feltehetőleg a Föderáció augmentikus hackercsoportjai által). Ezen felül más kérdéseim hatására privát üzeneteket kaptam további információkról érdeklődve. Ez véleményem szerint ugyancsak a Föderáció ügynökeinek műve, úgyhogy hamar ignorálni kezdtem őket. Arra kérlek titeket, hogyha privát üzenetet kaptok ami több információról érdeklődik, legyetek gyanakvóak, ne adjatok ki semmit ami az Ellenállást akadályozná! Emellett javaslatokat is elfogadok, hogy hogyan állíthatnánk lábára az Ellenállást? Kérjünk segítséget az amerikai elnöktől? Írjak rá twitteren?

2019. jan. 13. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaja :)
2019. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irjál de vigyáz a megszállók ne tudják meg !!!be lehet még lépni az ellenálásba??
2019. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
Vigyázz, gyakran hibásan küldenek üzenetet. Ez, ami most a fejed fölött lóg, helyesen írva a Galaktikus Szövetsegg.
2019. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Be lehet lépni még az ellenállásba de már kérdeztem kiváló ellenáló vagyok pl barmenyi munka lenne elenállok neki nemtudnak befogni
2019. jan. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!