Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről az elmélet...

Mit gondoltok erről az elméletemről?

Figyelt kérdés

1. - UFO észlelések. Az 1930-as évektől figyelhetőek meg, lehet hallani róluk.

Nem-e lehetséges, hogy akkor figyeltek fel ránk, amikor háborúztunk. Ledobták az atombombát az emberek, aminek akkora hangja volt hogy bőven ki lehetett hallani az űrben is.

2. - Erre figyeltek fel a földönkívüliek, hogy nahát itt is van élet, innen jött valami nem természetes hang, gyerünk nézzük meg őket!

Azóta megfigyelnek minket, villogtatják magukat, érdeklődnek irántunk, de úgy hogy ne legyen rájuk egyértelmű bizonyíték.

3. -Megfigyelték, hogy eléggé előre lendültünk technológia terén. De tisztában vannak azzal, hogy csak óriási nehézségek árán tudunk elszakadni bolygónktól. De ha hamarosan rájövünk a finomabb módszerekre, akkor már nem csak hébe-hóba asztronauták látogatják a világűrt, hanem civilek is és elkezdünk terjeszkedni.

4. -Ekkor viszont már olyan tartományt is érinthetünk, amit eddig az idegenek a sajátjuknak tekinthettek ki tudja mennyi ideje.

5. - Ha ez megtörténik, akkor ez azt is bizonyítja, hogy talán ekkor fogunk csatlakozni hozzájuk - tehát elkerülhetetlen lesz egy találkozás velük- valamilyen "Föderációhoz", más fajok által kötött szövetséghez és ezzel aláírjuk az "űregyezményt", amellyel kötelezővé válik számunkra a beavatkozás törvénye más fejletlenebb civilizációkba


6.ERGO: Azért nem mutatják meg teljes egészében saját magukat, minden kétséget kizáróan az emberiség előtt, mert még nem vagyunk elég fejlettek hozzá és nem értünk meg rá. Ha majd az ő szintjükön leszünk, mi is megfigyelhetünk más fajokat, planétákat, hiszen terjeszkedünk, de nem avatkozhatunk bele teljes egészében világukba.


Szerintetek?



2013. szept. 2. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Már nem azért de az univerzumban rengeteg milliószor nagyobb robbanások is vannak. Pl. Csillagrobbanás. Miért figyelnének fel egy ilyen atombombácskára. Meteornak is lehetne hinni.

Ha te megfigyelnél valami idegen lényt úgy hogy nem akarsz feltűnést kelteni mi a búbánatért villogtatnád magad?

A 3-as lehetséges. A négyes is. A négyes persze csak akkor ha léteznek földönkívüli intelligenciák. Persze meteorokon vannak néha extrém kicsi baktériumok de gondolom nem rájuk utaltál.

5-6-os a hármas négyesre épül.

Ez az én véleményem nem muszáj egyetérteni.

2013. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

"Ledobták az atombombát az emberek, aminek akkora hangja volt hogy bőven ki lehetett hallani az űrben is."


Na jó,már itt elhagyhatnám a kérdést az agysejtjeim védelmében,de szeretem kínozni magam ezért tovább olvasom.

2013. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

1. Az űrben semmiféle hanghullám nem terjed. Ha a fényjelenségre gondolsz, az más, azt akár észre is vehetik, feltéve, hogy léteznek a közelünkben földönkívüliek.

2. Még az sem kizárható, hogy ideutaztak és megnéztek maguknak minket, de nem veszik fel velünk a kapcsolatot, mert a technológiai fejlettségbeli különbség miatt katasztrófát okoznának vele.

3. Ha idejönnek, akkor valószínüleg nem olyan óvatlanok, hogy néha felfedik magukat.

4. Ha itt vannak, akkor látniuk kell, hogy az emberiség lassan elpusztítja a bolygót és önmagát. Ha jó szándékkal vannak irántunk miért nem avatkoznak be?

5. Valószínüleg azért kb a harmincas évektől figyelhetők meg ufo észlelések, mert a háború előtt/alatt/után komoly katonai repülőgépfejlesztés folyt, meg azóta járnak utasszállítók, meg meteorológiai ballonok meg ilyesmik.


Összességében nem elképzelhetetlen az elméleted, de nagyon kicsi esélyét látomm annk, hogy igaz legyen.

2013. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ja és az atomrobbantás mióta ''természetes hang''? :O
2013. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%

Fú,elolvastam.Hát kössz,most körülbelül olyan hülye lettem mint más négy liter sör után.


Na kezdjük.Először is jó lenne nem a Star Wars-ból tanulni fizikát,mert az űrben a hang nem terjed.Szóval már az egyes és a kettes bukik.



És végigolvasva...Szerintem csak a South Parkból loptad az egészet.Igazam van?

[link]

2013. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

1-es az atomrobbanás nem természetes hang, kiszűröd a többi közül

de Bocsi, fényjelenségre utaltam igen, szóval amire felfigyelnek az atombomba ledobása utána az idegenek.


3-as, én azért nem gondolomhogy az ufók katonai járművek, mert még továbbra sem mutattak be egyetlen repülő csészealjat sem, ellenben már a 10-20-30 évvel ezelőtti titkos repülő járműveket rég leleplezték, holott ezeket a 70 éve látott gépeket még most sem.

Azért nem avatkoznak bele és mentenek meg minket mert megszegnék a szabályt. Egy civilizáció csak a saját útját járhatja. Ha már megbukik saját bolygóján, akkor ugyanúgy megbukna az űrben is. Meg kell érni hozzá hogy segítsenek.


Möbiusz-szalag te meg el ne szállj már magadtól, kulturált módon nem tudsz írni csak orrfennhordó módon? Vastag bőr van a képeden kis apám. Ne itt éld ki magad csak mert a suliban vernek.

2013. szept. 2. 20:56
 7/21 anonim ***** válasza:

Bocs,de a repülő csészealjak Hollywoodból származnak,és ez terjedt el a videóhamisítók közt.


Különben ha te ilyen nagy mérnök zseni vagy hogy mindent tudsz a fizikáról,meg a repülésről (de azt hogy űrben nem terjed hang már kevésbé...) akkor áruld már el:A csészealjakon soha nem látni semmi kivezetőnyílást,rotort,fúvókát vagy egy árva propellert sem.Akkor hogyan repül?Na mondjuk ezért nem fejleszti a hadsereg:mert röp képtelen.


De különben egyesv jó témát hozott fel!Az atomrobbanás mértéke (a legnagyobb eddig tesztelt robbanások) olyan csekélyek (és nagyot mondtam ezzel) a világűrben található robbanásokhoz képest,hogy egy azon skálán nem tudnám őket behúzni.


Egy planetezimál vagy egy szimpla aszteroida ütközése egy másik égitesttel elmondhatatlanul erősebb bármilyen nukleáris fegyvernél.

Vagy ott vannak a vörös óriás,kék szuperóriás vagy szupernóva robbanások,esetleg a neutroncsillagok gammasugár kitörései.Ezek az univerzum legnagyobb erejű robbanásai,melyek megatonnában ki se fejezhetően hosszú számokat képviselnek.


És képzeld,1054-ben,kínában az akkori csillagászok feljegyeztek egy fényes nappal is látható csillagot,ami csak pár napig volt látható.

A tudósok a feljegyzések alapján megkeresték a csillag jelen helyzetét,és mit találtak?A rák ködöt.A Rák ködöt alkotó szupernóvarobbanás,csak egy apró fényjelenség volt a Földről.


Egy atomrobbanást nem is érzékelnél semmivel se!Semmilyen elektromágneses hullámot nem tudnál fogni csak naprendszeren belüli (interplanetáris) távolságból se.


Szóval ez elég gagyi indok.És hogyan is különbözteted meg egy természetes robbanástól?


És ez a galaktikus föderációs dolog...Tisztára mintha a Mass Efektből vagy Halo sorozatból,esetleg Death Saceből vetted volna.

2013. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy fizikus vagyok, de szerintem te sem.


"Bocs,de a repülő csészealjak Hollywoodból származnak,és ez terjedt el a videóhamisítók közt. "

Egyáltalán nem igaz. Sok repülő csészealjat láttak, majd ez megfogta a filmesek fantáziáját és beültették a mozifilmekbe. Ha úgy lenne ahogy te mondod, akkor arról szólnának a beszámolók, hogy megtámadták az embereket , agresszívek lennének, mert a filmek ezt adják vissza, holott erről szó sincs.


"áruld már el:A csészealjakon soha nem látni semmi kivezetőnyílást,rotort,fúvókát vagy egy árva propellert sem.Akkor hogyan repül?Na mondjuk ezért nem fejleszti a hadsereg:mert röp képtelen. "

Mégis hogyan tudnám elárulni, hiszen még sosem volt a kezeim között egy csészealj sem.

Egyébként sokan felvetették azt, hogy elektromos/antigravitációs energiával működik, és a gép közepében aktivizálódik. Ez helyes is, mert ha nincs fúvóka stb. akkor nincs hangrobbanás sem. Márpedig sosem számoltak be arról, hogy egy ufó hangos lett volna, csak vagy síri csöndben repült vagy enyhe búgó hangot hallatott, mint amikor közel mész egy magasfeszültségű villanyoszlophoz akkor annak is hallod a hangját, búgását.

Érdekes h azt mondod nem fejleszti a hadsereg, holott egy sok más szkeptikus pont ezt állítja hogy az ufók titkos katonai gépek. Egyébként igen is történtek erre fejlesztések, csak nem zárultak teljes sikerrel, de ezek röpültek, csak nem úgy ahogy azt el szerették volna érni. Több nemzet is kísérletezett korong alakú gépekkel.

18:35-től tessék csak nézni:

http://www.youtube.com/watch?v=I0G30BBT0ig

Tessék, ezeknél sincs hangrobbanás, propeller. Legalábbis látszólag. Lehet a gép belsejében vannak.


"hogyan is különbözteted meg egy természetes robbanástól? "

Meglehet ezt különböztetni. Ezt a csillagászok is tudják. Ugyanaz mint amikor adásokat küldözgetünk az űrbe. Ki tudjuk szűrni mi az ami a miénk és amelyik nem. Szóval nem ugyanolyan, meg lehet különböztetni a mesterségeset a természetestől.


"És ez a galaktikus föderációs dolog...Tisztára mintha "

Lehet ez a része túl sci-fisen hangzik, Ne az elnevezésen rágódjál, de ha már mi törvények között élünk, akkor nem meglepő hogy más civilizációknál is vannak törvények, szabályok.

2013. szept. 2. 22:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Az első sikeres atomkísérletet 1945. július 16.-án hajtották végre. Nem az 1930-as években.
2013. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 lőrinc3 válasza:
Gyerek korom óta érdekel a világ egyetem mindig is figyeltem és amíg lehetőségem lesz rá figyelni is fogom.Láttam már az életem során nagyon sok meg magyarázhatatlan dolgot de olyat amit kb.1 hónapja láttam az számomra meg magyarázhatatlan írjam úgy le az egészet hogy csészealj nem mert nem ezt láttam hanem fényes gömböt ami maga után hosszú fény csóvát húzott nem szált magasabban mint egy madár nem lehetett repülő mert hangtalan volt és műhold sem és a lényeges ami érdekes a számomra az az volt hogy naplemente után láttam ahogy a földről emelkedve egyre magasabban száll, sokáig láttam és eltűnt a horizontomból tehát nem menekült nem ment fény sebeségel mintha csak egy villámlás lett volna sokkal inkább mintha figyelt volna valamit nem tudom miért tette ezt.Nem az Q-mat akarom fírtatni ezzel ne hogy valaki félre értse az egészet de most készülök Földrajz szakot végezni és ezt azért írtam le hogy ne hogy azt hígyétek hogy be golyóztam.Ezt láttam és tudom hogy valami nincs rendben körülötünk.Lehet hogy csak meg figyelnek minket és hagyják hogy az ember önmagát elpusztitsa így nem kell a földet hábúrúval tönkre tenni mert mi biztos hogy nem értékeljük a földet ahol lakunk ,de ezt más megtenné helyetünk.
2013. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!